Akademia Kolejarz 2006 na turnieju Sotralentz Cup 2015

W niedzielę 20 grudnia br.,  drużyna rocznika 2006 Akademii Kolejarz wzięła udział w trzeciej już edycji Turnieju Sotralentz CUP 2015 organizowanym przed Akademię Sandecja.

Do pobliskiego Rytra na przepiękną halę sportową zjechało się 10 drużyn z rocznika 2006, które rywalizację rozpoczęły w 2 grupach. W grupie Kolejarza znalazły się takie drużyny jak: Sokoliki Stary Sącz, Elita Brzesko, Sandecja Biali, Dunajec II, Akademia Nowy Sącz.

„Turniej był bardzo fajnie zorganizowany i stał na bardzo wysokim poziomie. Świadczyć o tym może udział takich drużyn jak: Sandecja, Dunajec czy Brzesko. Akademia Kolejarz zakończyła swój udział na 8 miejscu. Pomimo odległego miejsca jestem zadowolony z tego wyjazdu, gdyż nasi zawodnicy rozegrali siedem spotkań w wymiarze 14 minut. Widać było brak ogrania chłopców w tego typu turniejach, tak więc doświadczenie wyniesione z tego typu rywalizacji jest jeszcze bardziej cenne. Teraz nasza kadra ma przerwę świąteczną, a do treningów wracamy z początkiem nowego roku. W styczniu mamy zamiar pojechać na kolejne turnieje aby zbierać nowe doświadczenia i naukę. Chciałbym bardzo podziękować naszej kierowniczce, tego rocznika, Pani Halinie Wojciechowskiej za pomoc w organizacji tego wyjazdu i za poświęcony swój czas.” – skomentował Robert Święs, trener w Akademii Kolejarz

Kadra akademii Kolejarz:

1. Martyś Jakub
2. Nikulski Jakub
3. Zięba Patryk
4. Bednarek Jakub
5. Myśliwiec Maciej
6. Wojciechowski Piotr
7. Rola Krystian
8. Dzedziak Karol

fot. organizator

solentz

Comments are closed.