Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Akademia Kolejarz dzielnie walczyła w Limanowej

m20160214_124338

W niedziele (14 lutego br.) Akademia Kolejarz została zaproszona na turniej w Limanowej. Zawody zgromadził sześć drużyn, na boisko wybiegli zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jakie wprowadzili organizatorzy, były mecze 2×2 na dwie bramki typu POP-UP pomiędzy spotkaniami rozgrywanymi w formule 4+1.

Zawodnicy Akademii Kolejarz zaprezentowali się rewelacyjnie, zajęli 4 miejsce (4+1) oraz 2 miejsce (2×2).  Świetne umiejętności indywidualne zawodników przełożyły się na bardzo wysoki poziom rozgrywek oraz spotkania pełne rewelacyjnych akcji i bramek. Cieszy fakt, że drużyna ze Stróż potrafiła nawiązać walkę oraz toczyć wyrównane boje z naprawdę silnymi ekipami, dzięki którym widać gdzie młodzi chłopcy mają braki oraz jakie elementy są do poprawy.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, na medal. Należy podkreślić, że kilku z nich zaliczyło dopiero pierwszy turniej w swoim życiu. Słowa uznania dla organizatorów za pomysłowość oraz sposób przeprowadzenia turnieju – skomentował trener Akademii Kolejarz Konrad Szurek.

Translate »