Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Akademia Kolejarz odnosi sukcesy w Nowym Sączu

mWP_20151223_13_45_26_Pro

Akademia Kolejarz po raz pierwszy wzięła udział w XXIV Halowych Mistrzostwach w piłce nożnej OZPN Nowy Sącz, które odbyły się w dniach 2 i 26 stycznia br. Na turniej zgłoszone zostały 3 drużyny szkółki piłkarskiej ze Stróż, w kategorii: Orlik, Młodzik i Trampkarz.

Trzeba podkreślić, że wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach prezentowały bardzo wysoki poziom. Nasi młodzi piłkarze ze Stróż w kategoriach orlików oraz trampkarzy doszli wysoko do ćwierćfinałów, gdzie przegrali z Dunajcem Nowy Sącz (3:6) oraz zespołem Dąbrovii (4:7). Dużo lepiej spisała się za to drużyna młodzików, która po heroicznej walce została finalistami turnieju w Nowym Sączu.

„Halowe Mistrzostwa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu były pierwszym sprawdzianem naszej Akademii Kolejarz do zaprezentowania swoich sił na tle innych Sądeckich zespołów. Po ponad roku działalności można już zauważyć dobrą grę naszych chłopców. Cieszą nas również wyniki jakie nasi chłopcy wywalczyli w tymże turnieju. Warto dodać, że składy dwóch najstarszych grup opierały się głównie na zawodnikach z roczników młodszych. Jesteśmy zadowoleni z gry jak i wyników, ponieważ każda drużyna wywalczyła wyjście z grupy. Orliki oraz Trampkarze doszli do ćwierćfinału, natomiast Młodziki prowadzone przez Roberta Święsa zostały finalistami turnieju w Nowym Sączu. Poprzez ciężką prace, systematyczne treningi, pokazujemy, że warto zapisać do nas swoje dziecko, które w przyszłości, jeżeli nie zawodowym piłkarzem, to na pewno zostanie dobrym człowiekiem.” – skomentował Stanisław Szpyrka, koordynator Akademii Kolejarz Stróże.

mWP_20151223_13_45_26_Pro

Translate »