Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Akademia Kolejarz rywalizowała na Podkarpaciu

mIMG_4283

W niedziele (13 grudnia br.) odbyły się dwa turnieje piłkarskie drużyny z rocznika 2006 i 2007. Drużyny rywalizowały o Puchar Dyrektora Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji oraz Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Cmolasie (województwo podkarpackie).

W turnieju brały udział zespoły: trzy drużyny Akademii „Piłkarskie nadzieje”, Kolejarz Stróże, Orlik Nowa Dęba, Baszta Rytwiany, Victoria Czermin, Chemik Pustków, Team Przecław, Junak Słocina. Ogółem w turnieju udział brało blisko 80 zawodników, którym wiernie kibicowali trenerzy oraz rodzice. Mali piłkarze wykazali się niezwykłymi umiejętnościami, brawurowo walczyli o każdą piłkę, wzbudzając zachwyt i entuzjazm trybun wypełnionych kibicami.

”Drugi weekend grudnia był bardzo pracowity dla naszej Akademii. W niedziele dwie nasze drużyny pojawiły się na podkarpackiej hali w Cmolasie. Z rana mecze rozgrywał rocznik 2006 natomiast po południu 2007. Opisując niedzielne spotkania, na pewno jesteśmy zadowoleni z kolejnego wyjazdu i możliwości pokazania się w nowym miejscu. Chłopcy zarówno z AK 2006 jak i AK 2007 zagrali dobre spotkania przytrafiały się jednak błędy, które skutkowały stratą bramek, a w konsekwencji punktów. W naszej Akademii wychodzimy z założenia, że do 12 roku życia to nie wynik stanowi najważniejszy element naszego systemu szkolenia. Popełnione błędy na tym etapie są doskonałą lekcją nauki.” – skomentował koordynator Akademii Kolejarz Stanisław Szpyrka.

W SKŁAD DRUŻYN AKADEMII KOLEJARZ WESZLI: 
1. Szymon Gargas
2. Karol Bisku
3. Dawid Matusik
4. Hubert Sekuła
5. Michał Sola
6. Łukasz Gambal
7. Jakub Sekuła
8. Adrian Wojtarowicz
9. Piotr Góra
10. Kacper Przetacznik

fot. Mateusz Książkiewicz

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

Translate »