Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Akademia Kolejarz zagrała na drugim turnieju ,,REGAMET CUP”

m11160087_1003643733015787_1933317828_n

W sobotę, 16 stycznia br., Akademia Kolejarz uczestniczyła w drugim już Turnieju „REGAMET CUP” dla rocznika 2004 w Czarnej. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, a organizatorzy dołożyli starań, aby zawody przebiegały jak najlepiej. 

Akademia rywalizowała w turnieju z drużynami Iglopol Dębica, TAP Tarnów, Wolania Wola Rzędzińska i Football Factory Trześń.

Zajęliśmy 5 miejsce. W sumie rywalizowało 8 drużyn, które były podzielone na 2 grupy. Początkowo chłopcy mieli problemy z aklimatyzacją na nowym obiekcie, ale z meczu na mecz gra układała się coraz lepiej, o czym świadczą wyniki. Po pierwszych dwóch przegranych chłopcy dali radę -„pozbierać się” i dość znacząco wygrać kolejne trzy mecze – relacjonuje Paweł Zwoliński.Wszystkim zawodnikom należą się pochwały za zaangażowanie w każdy mecz. Po krótkich omówieniach w szatni chłopcy wyciągali na bieżąco wnioski, co przekładało się na późniejszy sposób gry i strzelone bramki. Wyniki uzyskane w dwóch pierwszych rozegranych przez nas meczach nie do końca odzwierciedlają rzeczywisty przebieg wydarzeń. Również i z tych meczów można wyciągnąć dużo pozytywów. Jan Wojtas z dorobkiem 7 goli otarł się o króla strzelców w turnieju. Tylko jedna osoba zdołała wyprzedzić naszego zawodnika w tej klasyfikacji – podsumowuje opiekun Akademii.

Wyniki meczy rozegranych przez Akademię Kolejarz:

WOLANIA – AKADEMIA KOLEJARZ 4:1
IGLOPOL DĘBICA – AKADEMIA KOLEJARZ 3:0
TAP TARNÓW – AKADEMIA KOLEJARZ 2:4
FOOTBALL FACTORY TRZEŚĆ – AKADEMIA KOLEJARZ 0:4
TAP TARNÓW – AKADEMIA KOLEJARZ 1:4

Kadra Akademii Kolejarz:

  1. Gucwa Patryk
  2. Martuszewski Krystian
  3. Wojtas Jan
  4. Gubała Filip
  5. Matusik Jakub
  6. Kalisz Miłosz
  7. Radziak Janusz
  8. Kantor Tomasz
Translate »