Akademia Kolejarz zagrała na drugim turnieju ,,REGAMET CUP”

W sobotę, 16 stycznia br., Akademia Kolejarz uczestniczyła w drugim już Turnieju „REGAMET CUP” dla rocznika 2004 w Czarnej. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, a organizatorzy dołożyli starań, aby zawody przebiegały jak najlepiej. 

Akademia rywalizowała w turnieju z drużynami Iglopol Dębica, TAP Tarnów, Wolania Wola Rzędzińska i Football Factory Trześń.

Zajęliśmy 5 miejsce. W sumie rywalizowało 8 drużyn, które były podzielone na 2 grupy. Początkowo chłopcy mieli problemy z aklimatyzacją na nowym obiekcie, ale z meczu na mecz gra układała się coraz lepiej, o czym świadczą wyniki. Po pierwszych dwóch przegranych chłopcy dali radę -„pozbierać się” i dość znacząco wygrać kolejne trzy mecze – relacjonuje Paweł Zwoliński.Wszystkim zawodnikom należą się pochwały za zaangażowanie w każdy mecz. Po krótkich omówieniach w szatni chłopcy wyciągali na bieżąco wnioski, co przekładało się na późniejszy sposób gry i strzelone bramki. Wyniki uzyskane w dwóch pierwszych rozegranych przez nas meczach nie do końca odzwierciedlają rzeczywisty przebieg wydarzeń. Również i z tych meczów można wyciągnąć dużo pozytywów. Jan Wojtas z dorobkiem 7 goli otarł się o króla strzelców w turnieju. Tylko jedna osoba zdołała wyprzedzić naszego zawodnika w tej klasyfikacji – podsumowuje opiekun Akademii.

Wyniki meczy rozegranych przez Akademię Kolejarz:

WOLANIA – AKADEMIA KOLEJARZ 4:1
IGLOPOL DĘBICA – AKADEMIA KOLEJARZ 3:0
TAP TARNÓW – AKADEMIA KOLEJARZ 2:4
FOOTBALL FACTORY TRZEŚĆ – AKADEMIA KOLEJARZ 0:4
TAP TARNÓW – AKADEMIA KOLEJARZ 1:4

Kadra Akademii Kolejarz:

  1. Gucwa Patryk
  2. Martuszewski Krystian
  3. Wojtas Jan
  4. Gubała Filip
  5. Matusik Jakub
  6. Kalisz Miłosz
  7. Radziak Janusz
  8. Kantor Tomasz
  • Partnerzy

Comments are closed.