Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Akademia Kolejarz zdobywa brązowy medale w Limanowej

mDSC_1518

W sobotnie popołudnie (5 marca br.)  zawodnicy Akademii Kolejarz z rocznika 2007 pojawili się na turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską Mam Talent Limanowa. W zabawie wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Nasi zawodnicy od samego początku prezentowali wysoki poziom. W grupie zajęli pierwsze miejsce pokonując LKS Mordarka 1:0. Następnie zremisowali z silnym zespoły AP Goal (1:1). W decydującym meczu wychowankowie Akademii spisali się na medal zdobywając wynik 3:2 przeciwko ekipie gospodarzy. W półfinale zespół ze Stróż natknął się na silnie grającą w tym dniu AP Limanowa i niestety musieliśmy uznać wyższość przeciwników, którym udało się trafić do naszej bramki aż czterokrotnie. W walce o trzecie miejsce ponownie spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju. Tym razem nasi młodzi piłkarze spisali się na medal pokonując rywali 2:0. Ostatecznie po po dniu ciężkiej walki i wielu emocjach dzieciaki wróciły do domu z brązowymi medalami.

Należą się wielkie brawa dla organizatorów, którzy stworzyli bardzo dobre zawody.  Wszyscy chłopcy oprócz gry na dużej hali (4+1) po zakończonym spotkaniu przechodzili na mniejszą hale rozgrywając mecz 2×2 na cztery bramki. Zawodnicy z rocznika 2007 zaprezentowali się po raz kolejny bardzo dobrze zdobywając 3 miejsce w turnieju. Natomiast jeszcze lepiej zaprezentowaliśmy się na małej hali, gdzie w całej okazałości pokazali swoje umiejętności indywidualne, co w tym wieku jest najważniejszym elementem w szkoleniu dzieci.

Wyniki:

Spotkania grupowe:

 • LKS Mordarka – Akademia Kolejarz 0:1
 • AP Goal – Akademia Kolejarz 1:1
 • Akademia Kolejarz – AP Mam Talent 3:2

Półfinał:

 • Akademia Kolejarz – AP Limanovia 0:4

Mecz o 3 miejsce:

 • Akademia Kolejarz – AP Mam Talent – 2:0

Kadra Akademii Kolejarz:

 1. Kacper Biel
 2. Karol Biskup
 3. Dariusz Gryzik
 4. Dawid Gryzło
 5. Piotr Góra
 6. Karol Niepsuj
 7. Kacper Przetacznik

fot. Krzysztof Gryzło

 

Translate »