Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Akademia Tańca robi postępy (TV)

m9-IMG_8341

Akademia Tańca KOLEJARZ została utworzona przez Sportową Akademię Integracyjną „Akademia Kolejarz” i rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2016 roku. Zajęcia taneczne prowadzone są obecnie dwóch grupach wiekowych 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym.

Zajęcia taneczne Akademii Tańca odbywają się w sali treningowej Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14) w każdą środę między godziną 15.00 a 17.00. Ćwiczenia taneczne mają na celu kształtować oraz rozwijać umiejętności taneczne, estetykę ruchu, wrażliwość muzyczną artystyczną i ogólną sprawność fizyczną. Realizujemy różne formy tańca nowoczesnego, głównie hip- hop i dancehall. Uczestnicy będą mieli możliwość prezentować się na różnych wydarzeniach i imprezach lokalnych.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia z tańca,
zadzwoń: 721 137 83.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć z kwietniowych zajęć, na których doskonale widać jakie postępy zrobiły już nasze dziewczyny:

fot. Mateusz Książkiewicz

Translate »