Zapraszamy

Więcej

 

Były ciężkie treningi, mecze, sparingi ale przede wszystkim było wesoło

mDSC_3339

W dniach od 15 sierpnia do 26 sierpnia br. integracyjna szkółka piłkarska Akademia Kolejarz Stróże zorganizowała obóz sportowy w miejscowości Poronin, w którym uczestniczyło około 80 dzieci. Celem zgrupowania było zachęcenie najmłodszych do aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rówieśników, a także kontynuacji szkolenia umiejętności piłkarskich.

Uczestnicy obozu sportowego zakwaterowani byli w hotelu Gromada w Poroninie. Zajęcia sportowe, jakie znalazły się w profesjonalnie przygotowanym programie wypoczynku, odbywały na stadionie klubu sportowego Poroniec Poronin. Dwa treningi dziennie poświęcone były na kształtowanie sprawności motorycznej i umiejętności technicznych, zaś wieczorne zajęcia w postaci małych gier służyły doskonaleniu techniki, taktyki gry oraz integracji w grupie. W trakcie obozu przeprowadzono rozgrywki, a także mini turnieje.

Po wzmożonym wysiłku i różnorodnych zajęciach na dzieci czekały smaczne posiłki w hotelowej stołówce. Czas wolny od zajęć uczestnicy obozu spędzali na świeżym powietrzu, jeżdżąc na rowerach, grając w tenisa oraz skacząc na trampolinie. Na zakończenie turnusu, każda z grup wyjechała do pobliskich Szaflar, gdzie czekały na nią liczne atrakcje na basenach termalnych. Uczestnicy zgrupowania mimo ogromnego wysiłku i pracy jakie włożyli w treningi byli bardzo zadowoleni. Była to prawdziwa przygoda ze sportem, a co najważniejsze bez kontuzji, stęsknione za najbliższymi wrócili uśmiechnięci do swoich domów.

Organizatorem i kierownikiem obozu był koordynator Stanisław Szpyrka , a opiekę nad grupami dziewcząt i chłopców sprawowali trenerzy Sławomir Cetnarowski, Paweł Zwoliński, Robert Święs, Konstanty Jacek, Mariusz Merklinger. Obecny był także dyrektor Akademii Kolejarz Kogut Grzegorz.

Niebawem filmowe podsumowanie obozu.

Translate »