Dwadzieścia drużyn z całej Polski rywalizowało w II Turnieju Kogucika! (TV)

W sobotni wieczór odbyło się wręczenie pucharów, dyplomów i medali dla drużyn z rocznika 2007, które wzięły udział w II Turnieju Kogucika organizowanym przez Akademię Kolejarz w Stróżach we współpracy Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Sportowe zmagania były także okazją do świętowania drugich urodzin zintegrowanej szkoły piłkarskiej.

Po całodniowej walce, za sprawą awansów z grupy, drużyny zakwalifikowały się  do następujących kategorii:
EKSTRAKLASA: Dunajec, Elita, Korona, Górnik, Tarnovia,
I LIGA: Luks Skrzyszów, Grodzisko, Kolejarz I, Mam talent, Cracovia
II LIGA: Sandecja, Unia, Helena, Muszynianka, Kolejarz II
III LIGA: Beniaminek, Dąbrowa, Glinik, Uran, Garbarnia

Wręczenia pucharów, statuetek, maskotek Kogucika, dyplomów oraz medali dokonał senator Stanisław Kogut w asyście Marka Pławiaka starosty Powiatu Nowosądeckiego, Krzysztofa Brońskiego radnego powiatowego, Grzegorza Koguta dyrektora Akademii Kolejarz oraz Bolesława Dywana prezesa KS Kolejarz.

O wspaniały przebieg imprezy dbali nie tylko trenerzy, sędziowie oraz dyrekcja integracyjnej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach ale również rodzice, który pełni zaangażowania pilnowali by najmłodszym niczego nie brakowało a co najważniejsze dobrze się czuli i bawili.

Warto przypomnieć, że data dzisiejszego wydarzenia czyli 3 września nie jest przypadkowa. Dokładnie w drugą niedzielę września, 2014 roku powstała Akademia Piłkarska w Stróżach. Z okazji drugich urodzin wszystkim trenerom, koordynatorowi oraz dyrekcji akademii składamy najserdeczniejsze życia, oby owocem Waszej pracy były same piłkarskie gwiazdy.

Wszystkim drużynom jakie zawitały na stadion w Stróżach, serdecznie dziękujemy i zapraszamy już niebawem! Obejrzyjcie naszą relację…

fot. zespół redakcyjny Grybow24.pl

  • Partnerzy

Comments are closed.