Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

I miejsce w turnieju w Gorlicach rocznika 2005!

gorlice2

Podopieczni Sławomira Cetnarowskiego zwyciężyli w Turnieju rocznika 2004/2005 rozgrywanego w Gorlicach jako podsumowanie sezonu piłkarsiego 2014/2015.

Niestety w ostatniej chwili z turnieju wycofała się drużyna Glinika Gorlice oraz drużyna z Biecza. Ostatecznie w turnieju wzieły udział 4 drużyny: Reprezentacja Gorlic – zwycięstwo 3:2, Akademia Piłkarska Bardomed Gorlice I – zwyciestwo 4:0, oraz Akademia Piłkarska Bardomed Gorlice II – zwycięstwo 6:0.

Poziom turnieju nie był może wysoki, jednakże z każdej lekcji można wyciagnać wnioski i właśnie z takim zamiarem udaliśmy się do Gorlic.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi turnieju panu Łukaszowi Brzeziańskiemu za zaproszenie.

gorlice2

Translate »