Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

I Turniej Noworoczny Akademii Kolejarz

mWP_20160206_11_36_09_Pro

W sobotę (6 lutego br.) od dziewiątej rano na hali w Grybowie zgromadziło się sześć zespołów z rocznika 2005, aby wspólnie spędzić dzień podczas I Noworocznego Turnieju organizowanego przez Akademię Kolejarz ze Stróż.

Głównym celem organizatorów turnieju była wspólna integracja oraz sportowe zapełnienie dzieciom wolnego czasu. Cennych lekcji i miłych wrażeń doświadczyli wszyscy mali piłkarze, którzy pojawili się na turnieju. Rozgrywki tego typu są najlepszym sposobem aby dzieci mogły rozwijać swoje pasję i umiejętności.

Wszystkie drużyny grały na bardzo wysokim poziomie. Miejmy nadzieje, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy niejednego zawodnika w czołowych polskich zespołach.

Rywalizację najmłodszych na hali Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie z wielkim zainteresowanie obserwowali licznie przybyli rodzice oraz kibice poszczególnych drużyn.

fot. i źródło: Akademia Kolejarz

 

 

Translate »