I Turniej Wiosenny Akademii Kolejarz (TV)

Trzeciego maja br. Akademia Kolejarz zorganizowała I Turniej Wiosenny Akademii Kolejarz, a rozgrywki dotyczyły dzieci z kategorii wiekowej U-7. W turnieju wystąpiły trzy 3 drużyny Akademii Kolejarz oraz trzy przyjezdne: Akademia Koniuszowa, Akademia Siedlce a także Glinik Gorlice.

Podczas sportowej rywalizacji liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Była to także okazja do integracji rodziców, którzy licznie przybyli by kibicować swoim pociechom. Organizatorzy zadbali by nikt nie opuścił boiska z pustymi rękoma, zespoły otrzymywały puchary zaś zawodnicy pamiątkowe medale. Uhonorowano także trenerów, każdy z nich otrzymał gadżety Akademii Kolejarz.

Ciekawym akcentem był pokaz zespołu tanecznego Cheer NS z Nowego Sącza, który poprzedził dekoracje małych piłkarzy. Prezentowane przez cheerleaderki układy cieszyły się sporym zainteresowaniem. Warto dodać, że od przy Akademii Kolejarz rozpoczęła działalność akademia tańca, która treningi będzie realizować w Grybowie. Zachęcamy rodziców do zapisywania swoich dzieci – tel. 798-267-489

– W turnieju liczyła się głównie dobra zabawa na boisku jak również po za nim. Podziękowania należą się rodzicom chłopców z rocznika 2009, którzy przygotowali fantastyczny poczęstunek dla dzieci jak i wszystkich przybyłych rodziców. Wśród atrakcji turnieju znalazł się pokaz zespołu tanecznego Cheer NS z Nowego Sącza. – skomentował koordynator Akademii Kolejarz Stanisław Szpyrka.

 

  • Partnerzy

Comments are closed.