Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

II Festyn Zimowy Akademii Kolejarz. Było super! (TV)

m35980535

Zimowa aura nie przeszkadza młodym piłkarzom, wychowankom Akademii Kolejarz ze Stróż. Tydzień temu, we środę 6 stycznia br na hali sportowej w Bobowej odbył się II Festyn Zimowy Akademii Kolejarz z udziałem piłkarskiej gwiazdy.

Jak w roku ubiegłym kierownictwo oraz trenerzy Akademii Kolejarz przygotowali dla swoich adeptów zimową imprezę integracyjną. W święto Trzech Króli na sportowym obiekcie w Bobowej spotkały się wszystkie grupy, które trenują w szkole piłkarskiej ze Stróż aby rozegrać między sobą krótkie turnieje. Rywalizację najmłodszych na hali jak i sali gimnastycznej obserwowali licznie byli rodzice, wypełniając niemałe trybuny. Jednym z ważniejszych punktów zimowego festynu było spotkanie z byłym zawodnikiem Kolejarza Stróże Wojciechem Trochimem który opowiedział o swoich początkach w piłce nożnej oraz ile czasu i wyrzeczeń kosztuje to aby zostać dobrym zawodnikiem.

Po spotkaniu z gwiazdą, każdy mógł otrzymać autograf oraz wykonać sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Na wszystkich uczestników czekały słodycze oraz miła atmosfera ze strony organizatorów. W czasie podsumowania podopieczni Akademii Kolejarz otrzymali kalendarze ze swoją podobizną, kubek, smycz, długopis oraz kilka innych przydatnych gadżetów.

 

Translate »