II Festyn Zimowy Akademii Kolejarz. Było super! (TV)

Zimowa aura nie przeszkadza młodym piłkarzom, wychowankom Akademii Kolejarz ze Stróż. Tydzień temu, we środę 6 stycznia br na hali sportowej w Bobowej odbył się II Festyn Zimowy Akademii Kolejarz z udziałem piłkarskiej gwiazdy.

Jak w roku ubiegłym kierownictwo oraz trenerzy Akademii Kolejarz przygotowali dla swoich adeptów zimową imprezę integracyjną. W święto Trzech Króli na sportowym obiekcie w Bobowej spotkały się wszystkie grupy, które trenują w szkole piłkarskiej ze Stróż aby rozegrać między sobą krótkie turnieje. Rywalizację najmłodszych na hali jak i sali gimnastycznej obserwowali licznie byli rodzice, wypełniając niemałe trybuny. Jednym z ważniejszych punktów zimowego festynu było spotkanie z byłym zawodnikiem Kolejarza Stróże Wojciechem Trochimem który opowiedział o swoich początkach w piłce nożnej oraz ile czasu i wyrzeczeń kosztuje to aby zostać dobrym zawodnikiem.

Po spotkaniu z gwiazdą, każdy mógł otrzymać autograf oraz wykonać sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Na wszystkich uczestników czekały słodycze oraz miła atmosfera ze strony organizatorów. W czasie podsumowania podopieczni Akademii Kolejarz otrzymali kalendarze ze swoją podobizną, kubek, smycz, długopis oraz kilka innych przydatnych gadżetów.

  • Partnerzy

 

Comments are closed.