Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

KOLEJARZ NA CHARYTATYWNYM PIKNIKU

piknik3

Zawodnicy Akademii Kolejarz z rocznika 2007/2008 uczestniczyli w pokazowym treningu w ramach charytatywnego pikniku rodzinnego w Ptaszkowej. 

Wielką atrakcją dla zgromadzonych dzieci była możliwość wygrania konkurencji przeprowadzoną przez Koordynatora Akademii Kolejarz Stanisława Szpyrki. Polegająca na wykonaniu najlepszego zwodu (tricku) kończąć uderzeniem na bramkę. Z pośród ponad 30 osób biorących udział Koordynator AK wybrał 12-latka z Krakowa, Bartłomieja Tokarza :)

Główną nagrodą była możliwość wyprowadzania jednego z piłkarzy na meczu Cracovia Kraków – Lech Poznań. Spotkanie odbędzie się w październiku!

Nagrodę ufundował Dyrektor Akademii Kolejarz, Grzegorz Kogut.

festynptaszkowa

Translate »