Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Kolejny brąz dla zawodników Akademii Kolejarz!

m12516259_1032974133416080_920059607_n

W dwie niedziele marca (13 i 20.03.br.) zawodnicy Akademii Kolejarz, roczników 2007 i 2009 uczestniczyli w I edycji turnieju „MIŚ Transport i Spedycja CUP „. Sportowa rywalizacja została zorganizowana przez miejscową akademię LUKS Skrzyszów, która była gospodarzem turnieju.

Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn: – LUKS Skrzyszów – Unia Tarnów Niebieska – Unia Tarnów Granatowa – UKS GRYF Pleśna – Akademia Kolejarz – Garbarnia Kraków – Ziomki Rzeszów. Z niewiadomych powodów z uczestnictwa zrezygnował Grunwald Budziwój.

Każdy mecz stał na wysokim poziomie, ponad 3/4 wyników to rezultaty jedno bramkowe, bądź remisy. Dopiero gdy wdało się zmęczenie w szeregi niektórych drużyn, zaczęło wpadać więcej bramek. Stawka była naprawdę wyrównana, każdy z każdym mógł wygrać. Nawet zespół, który zgromadził 1 pkt potrafił wygrać z zespołem zajmującym pierwsze miejsca w tabeli. Mecze jak na młodych adeptów piłki nożnej obfitowały w wiele sytuacji podbramkowych, parad bramkarskich oraz pojedynków 1 na 1. Po ostatnim meczu wszystko było już jasne, najwięcej punktów zgromadził gospodarz turnieju LUKS Skrzyszów, jednak zawodnicy Akademii Kolejarz rocznika 2007 nie byli wiele gorsi – zdobyli trzecie miejsce! Ponadto nasi dzielni, młodzi sportowcy zdobyli dwie nagrody indywidualnie: dla najlepszego piłkarza drużyny statuetkę otrzymał Piotr Góra, zaś za najszybciej strzelona bramkę Piotr Wojtas.

Wręczenia nagród i dyplomów dokonał przedstawiciel firmy „MIŚ Transport i Spedycja” Piotr Prusak, który był głównym pomysłodawcą zorganizowania turnieju.

Zespół Akademii Kolejarz z rocznika 2007 wspierało trzech zawodników rocznika 2008.

Tabela końcowa:

 1. LUKS Skrzyszów – 12 pkt
 2. Unia Tarnów Niebieska – 11 pkt
 3. Kolejarz Stróże – 10 pkt
 4. UKS GRYF Pleśna 9 pkt
 5. Garbarnia Kraków – 8 pkt
 6. Ziomki Rzeszów – 4 pkt
 7. Unia Tarnów Granatowa – 3 pkt

Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych zespołach zostali:

 • LUKS Skrzyszów – Szymon Zieliński
 • Unia Tarnów I – Filip Padło
 • Unia Tarnów II – Borys Uriasz
 • Kolejarz Stróże – Piotr Góra
 • Garbarnia Kraków – Bartosz Wyszyński
 • Ziomki Rzeszów – Eryk Dróżdż
 • UKS GRYF Pleśna – Piotr Tobiasz

Nagrody indywidualne w poszczególnych kategoriach otrzymali :

 • Najlepszy zawodnik – Hubert Włodek (Pleśna)
 • Najlepszy bramkarz – Mikołaj Czechowicz (Garbarnia Kraków)
 • Najlepszy strzelec  – Kacper Król (Unia Tarnów Niebieska)
 • Najmłodszy zawodnik – Oskar Nerc (Ziomki Rzeszów)
 • Najszybciej Strzelona Bramka – Piotr Wojtas (Kolejarz Stróże)
Translate »