Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Mikołaje ze Stróż na stadionie Wisły Kraków…

m17-mDSC_0076

W pierwszą sobotę grudnia (tj. 3 grudnia br.) adepci Akademii Kolejarz z rocznika 2006 pod przewodnictwem św. Mikołaja mieli okazje wyprowadzić na płytę boiska zawodników zespołów Wisły Kraków oraz Lechii Gdańsk w 18 kolejce Ekstraklasy.

Ekscytacja naszych podopiecznych tym, że będą mogli wyprowadzić piłkarzy na murawę stadionu przy ulicy Reymonta była bardzo wielka. Już w autobusie można było usłyszeć ciche snucie planów, na którego gracza chcieli by trafić. Wśród „nazwisk marzeń” padały: Mączyński, Brożek, Głowacki czy Mila.

– Bardzo cieszy nas fakt, że podopieczni Akademii Kolejarz mogli być częścią tego widowiska – mówi Robert Święs, trener a zarazem opiekun dzieci podczas wyjazdu. – Samo to, że znaleźli się w bezpośrednim kontakcie z piłkarzami ekstraklasy, zobaczyli jak wygląda zawodowa piłka już od szatni a co najważniejsze to mogli poczuć niesamowitą atmosferę  jaka panuje na trybunach podczas rozgrywania zwodów tej rangi. Okazję do podziwiania meczu mieli także trampkarze U13-U14. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z profesjonalną piłką. W drodze powrotnej gwarantowali, że nie ostatnie i nie koniecznie chodziło im o role kibica – kończy Święs.

 

Translate »