Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Mistrzostwa Deichmann zdominowane przez siedem drużyn naszej Akademii

m13405445_773721872727541_8091932_o

Przez blisko dwa miesiące siedem drużyn Akademii Kolejarz Stróże z pięciu kategorii wiekowych uczestniczyło w mini-mistrzostwach Deichmann jakie odbywały się na obiektach sportowych klubu Helena Nowy Sącz. W pierwszą niedzielę czerwca zakończyły się rozgrywki kategorii wiekowej U-7 i U-11 natomiast w minioną (12 czerwca br.) rozegrano finał U-9 i U-13.

O tym jak mali piłkarze radzą sobie w mini-mistrzostwach pisaliśmy tutaj: Zawodnicy Akademii walczą w Mini-Mistrzostwach Deichmanna (TV), dzisiaj natomiast możemy przedstawić podsumowanie tych zmagań.

– Najmłodsi nasi zawodnicy z rocznika 2009 rozgrywali wyłącznie spotkania towarzyskie, chodziło o dobrą zabawę i sprawdzenie swoich umiejętności – mówi Stanisław Szpyrka, koordynator Akademii Kolejarz. Najlepszy sukces wynikowy osiągnęli piłkarze rocznika 2003 (U13) pod opieką Roberta Święsa. Jako reprezentacja Szwecji zdobyli trzecie miejsce w mini-mistrzostwach a tak naprawdę niewiele brakło do wyższego miejsca, bowiem w półfinałach przegrali tylko trzy do dwóch. W turnieju spotkaliśmy się co tydzień lub co dwa, graliśmy po cztery-pięć meczów. Było to naprawdę ciekawe doświadczenie dla naszych młodych piłkarzy, na pewno pojawimy się za rok. 

Trenerzy zespołów:
Rocznik 2009  – Mariusz Marklinger
Rocznik 2007 (dwie drużyny) – Stanisław Szpyrka
Rocznik 2006 – Robert Święs
Rocznik 2005 (dwie drużyny) – Sławomir Cetnarowski
Rocznik 2003 – Robert Święs

Translate »