Ostatni rocznik Akademii Kolejarz wystąpił w Regamet Cup

W ostatni dzień stycznia Akademia Kolejarz, a dokładnie rocznik 2007 wybrał się po raz czwarty i ostatni do Czarnej gdzie miejscowy klub Czarnovia organizowała turniej REGAMET CUP.

Tym razem do Czarnej zawitały takie drużyny jak: Rzemieślnik Pilzno, Akademia Kolejarz Stróże, Akademia Piłkarska „Mam Talent” Limanowa, LUKS Skrzyszów, Unia Tarnów i Football Factory Trześń. Młodzi zawodnicy ze Stróż na koniec turnieju stanęli na czwartym miejscu z rezultatem 10 punktów.

Na wieńczące kolejną edycję Regamet Cup zawody zaproszeni zostali specjalni goście, którzy swoją obecnością uświetnili rozdanie nagród. Wszystkie zespoły uhonorowane zostały pucharami, zawodnicy zaś medalami i imiennymi dyplomami. 

– Trzeba podkreślić, że w miesiącu styczniu nasza akademia brała udział w aż 11 turniejach! Zawodnicy z rocznika 2007 zaprezentowali się naprawdę z dobrej strony na tle mocnych drużyn. Praktycznie w każdym meczu nasi chłopcy mieli przewagę i czerpali radość z gry w piłkę. Wynik spotkania w tym wieku jest sprawą drugorzędną, a nawet i jeszcze dalszą, cieszy mnie bardzo gra oraz podejście zawodników do każdego spotkania. – skomentował Stanisław Szpyrka, koordynator Akademii Kolejarz.

fot.archiwalne

mWP_20160109_14_16_11_Pro

Comments are closed.