Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Piłkarski piknik w Gorlicach z udziałem Akademii Kolejarz

mDSC_5582

W pierwszych dniach października, na stadionie sportowym Glinik w Gorlicach odbyły się rozgrywki piłkarzy z roczników 2006-2008. Pośród kilkunastu drużyn z południa Polski znaleźli się młodzi adepci Akademii Kolejarz.

Turniej obejmował trzy roczniki zawodników 2006, 2007 i 2008, z Akademii Kolejarz uczestniczyło w nim około 30 zawodników. Rywalizacja drużyn z południowej polski miała charakter sparingowy, nie było zwycięzców i przegranych. Rozgrywki odbywały się na czterech stadionach, uczestniczyły w nim takie zespoły jak m.in.: Sandecja, Glinik, Limanovia, Dunajec, Unia Tarnów, Akademia Kolejarz oraz drużyny z Jasła, Krosna.

Mecze rozgrywane były od godzin porannych do późnego popołudnia. Cieszy fakt, że zawodnicy z Akademii bardzo dobrze zaprezentowali się podczas rozgrywek. Chęć i wolę rywalizacji widać było po twarzach chłopaków. Warto dodać, że wychowankowie szkółki piłkarskiej ze Stróż często biorą udział w turniejach i meczach z terenu małopolski jak i dalszych regionów naszego kraju. Opiekunem piłkarzy na turnieju w Gorlicach był Krzysztof Gryzło.

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

Translate »