Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Piłkarze Akademii spędzili ferie na obozie w Dębicy (TV)

mIMG_93391

Akademia Kolejarz Stróże podczas ferii zimowych zorganizowała dwa turnusy obozu piłkarskiego w Dębicy. Dzieci podczas sportowego wypoczynku zostały zakwaterowane w miejscowym Hotelu Gold, mając do dyspozycji pełnowymiarową halę sportową, salkę fitness, basen oraz boiska typu orlik.

Zawodnicy w pierwszym tygodniu odpoczynku wyjechali na dwa czterodniowe zgrupowania. Każdy dzień rozpoczynali porannym rozruchem, zaś w godzinach popołudniowych odbywali dwa treningi na hali, podczas których trenerzy kładli nacisk szczególnie na doskonalenie pierwszego kontaktu, przyjęcie kierunkowe oraz ćwiczenie małych gier w przewadze i równowadze. Pod koniec dnia małych piłkarzy czekały zajęcia na pobliskim basenie lub wykłady edukacyjno-sportowe. Oprócz dobrze przygotowanego programu szkoleniowego, dzieci spędzały czas na ciekawych zabawach, czy specjalnie przygotowanych niespodziankach. W dniu kiedy pierwsza grupa kończyła turnus, a druga go właśnie rozpoczynała trenerzy zorganizowali dla wszystkich zawodników wewnętrzny turniej Akademii Kolejarz.

– Ćwiczenia prowadziliśmy na obiektach klubu Igloopol Dębica – powiedział Sławomir Cetnarowski, trener Akademii Kolejarz. Wszystko mamy w jednym miejscu, co korzystnie wpływa na organizację zajęć oraz sam komfort ich przeprowadzania. Pierwszą grupę stanowili chłopcy w wieku 9 i 10 latków, drugą natomiast zawodnicy młodsi. Turnusy trwały od poniedziałku do czwartku i od czwartku do niedzieli. Staraliśmy się w ciekawy i wartościowy sposób wypełnić dzieciom każdy dzień pobytu, od rana do wieczora.  

Obejrzyjcie relację  z pobytu Akademii Kolejarz na obozie w Dębicy.

fot. Łukasz Augustyn i Jacek Kieroński

Translate »