Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Piłkarzu! Trenuj w domu!

ONLY FUTBOL

Akademia Kolejarz otwiera nowy projekt! Wspólnie z firmą Only Futbol prezentujemy ponad 8 minutowy filmik przedstawiający elementy techniki funkcjonalnej oraz użytkowej z piłką !

Na monitorze komputera, telewizora wystarczy włączyć filmik na stronie fb:WEJDŹ – ZOBACZ FILMIK lub pobrać i przez 8 minut zająć się zabawą z piłką nożną ! 

 

 

 

Zawodnicy Akademii Kolejarz będą mieć również przeprowadzane zajęcia korzystając z wielofunkcyjnego ekranu multimedialnego umieszczonego przy boisku AK! Wyobraźmy sobie cały stadion zawodników z piłką rozwijających swoje umiejętności piłkarskie! Coś pięknego !

 

ONLY FUTBOL

Autorzy projektu:

Koordynator Akademii Kolejarz Stanisław Szpyrka (wykonanie)

Trener Łukasz Kieroński (nagranie)

 

POLUB I UDOSTĘPNIJ NASZ FAN PAGE !

Wejdź w poniższy link i baw się z Akademią Kolejarz i Projektem Only Futbol!

ZOBACZ FILMIK!!!

Translate »