Zapraszamy

Więcej

 

Tylicz: Dwa najwyższe miejsca na podium dla zespołów Akademii Kolejarz Stróże

mDSC_8683

W sobotę, 25 czerwca br. chłopcy doskonalący piłkarskie umiejętności w Akademii Kolejarz Stróże z rocznika 2007 wzięli udział w turnieju Intermarche-CUP jaki rozegrano w pobliskim nam Tyliczu (gmina Krynica Zdrój). Obydwie drużyny, pomimo upału spisały się na medal!

Turniejowe wyzwanie w Tyliczu, zorganizowane przez miejscową Akademie Piłkarską – Pawła Kozuba podjęło sześć drużyn. Z Akademii Kolejarz Stróże wzięło udział dwa zespoły po sześciu zawodników. System gry opierał się na zasadzie „każdy z każdym”.

– Drużyna Czerwona zajęła pierwsze miejsce, nie przegrywając żadnego meczu natomiast Drużyna Biała przegrywając z zespołem Czerwonych zajęła drugie miejsce – mówi Stanisław Szpyrka, koordynator AK Stróże a zarazem trener. – Dzięki naszemu systemowi szkoleń, widać że chłopcy osiągają coraz lepsze wyniki. Obydwa zespoły osiągały bardzo wysokie wyniki w poszczególnych spotkaniach, np. 13 do 0 co świadczy o naszym wysokim poziomie i dobrym przygotowaniu. Powoli decyduje również staż piłkarski, który daje naszym chłopcom dodatkową pewność siebie. Otrzymaliśmy wiele pochwał, zwłaszcza za zwycięskie pojedynki jeden na jeden. 

fot. Krzysztof Gryzło

Translate »