Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Tylicz: Dwa najwyższe miejsca na podium dla zespołów Akademii Kolejarz Stróże

mDSC_8683

W sobotę, 25 czerwca br. chłopcy doskonalący piłkarskie umiejętności w Akademii Kolejarz Stróże z rocznika 2007 wzięli udział w turnieju Intermarche-CUP jaki rozegrano w pobliskim nam Tyliczu (gmina Krynica Zdrój). Obydwie drużyny, pomimo upału spisały się na medal!

Turniejowe wyzwanie w Tyliczu, zorganizowane przez miejscową Akademie Piłkarską – Pawła Kozuba podjęło sześć drużyn. Z Akademii Kolejarz Stróże wzięło udział dwa zespoły po sześciu zawodników. System gry opierał się na zasadzie „każdy z każdym”.

– Drużyna Czerwona zajęła pierwsze miejsce, nie przegrywając żadnego meczu natomiast Drużyna Biała przegrywając z zespołem Czerwonych zajęła drugie miejsce – mówi Stanisław Szpyrka, koordynator AK Stróże a zarazem trener. – Dzięki naszemu systemowi szkoleń, widać że chłopcy osiągają coraz lepsze wyniki. Obydwa zespoły osiągały bardzo wysokie wyniki w poszczególnych spotkaniach, np. 13 do 0 co świadczy o naszym wysokim poziomie i dobrym przygotowaniu. Powoli decyduje również staż piłkarski, który daje naszym chłopcom dodatkową pewność siebie. Otrzymaliśmy wiele pochwał, zwłaszcza za zwycięskie pojedynki jeden na jeden. 

fot. Krzysztof Gryzło

Translate »