Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Sparing rocznika 2008 z wychowankami Zawiszy Rożnów

m33-DSC_5836

W ostatnią sobotę października (tj. 29.10.br) piłkarscy adepci Akademii Kolejarz z rocznika 2008 rozegrali mecz sparingowy z zawodnikami Zawiszy Rożnów. Spotkanie odbywało się w przyjaznej atmosferze oraz słonecznej pogodzie na nowym obiekcie sportowym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach.

Walka toczyła się jednocześnie na dwóch boiskach, w których nie zabrakło emocji oraz sportowej gry w duchu „fair play”. Mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji oraz pojedynków indywidualnych. Po rozgrywkach zawodnicy obydwu ekip zgodnie stwierdzili, że był to bardzo pożyteczny sprawdzian dający wiele radości.

Zawodnicy Akademii już teraz nie mogą doczekać się kolejnych meczów na nowym obiekcie i z utęsknieniem wypatrują kolejnej drużyny, z którą mogliby  „skrzyżować rękawice”.

fot. Krzysztof Gryzło

Translate »