Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Sparingi AK Kolejarz z partnerską drużyną Glinik Gorlice

DSC_0718

W piątkowe popołudnie chłopcy Akademii Kolejarz z rocznika 2011, 2012, 2013 oraz 2014 rozegrali sparingi z partnerską drużyną Glinik Gorlice. Frekwencja dopisała wśród zawodników jak i kibiców, stąd też mecze miały charakter dużego wydarzenia sportowego.

Na pierwszym boisku do boju stanęli chłopcy z grupy AK 2012 i młodsi pod okiem trenera Łukasza Kierońskiego. Pierwsze minuty były nieco chaotyczne, a wynikało to z tego, iż były to pierwsze prawdziwe mecze w życiu naszych młodych zawodników i  musieli się oni przyzwyczaić  do boiska oraz tłumu kibiców. Gdy wpadły już pierwsze bramki stres zszedł i zaczęła się wspólna zabawa.

Na boisku drugim swoje mecze rozegrali piłkarze z grupy AK 2011 prowadzeni przez trenera Mirosława Matusika. Nasi piłkarze bardzo dzielnie walczyli. Padało mnóstwo bramek i było wiele radości z gry.

Sparingi zakończyliśmy dekoracją na której każde dziecko otrzymało lizakowy medal.

Najważniejsze cele sparingów zostały osiągnięte: nasi młodzi zawodnicy mieli świetną zabawę, radość po strzeleniu bramki, waleczność o każdą piłkę, a także naukę przepisów gry. Wyniki nie były notowane, ponieważ chodziło przede wszystkim o szkolenie i zabawę.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom/zawodniczkom za udział! A rodzicom za kulturalny doping.

Fot. Krzysztof Gryzło

Translate »