Zapraszamy

Więcej

 

Sparingi AK Kolejarz z partnerską drużyną Glinik Gorlice

DSC_0718

W piątkowe popołudnie chłopcy Akademii Kolejarz z rocznika 2011, 2012, 2013 oraz 2014 rozegrali sparingi z partnerską drużyną Glinik Gorlice. Frekwencja dopisała wśród zawodników jak i kibiców, stąd też mecze miały charakter dużego wydarzenia sportowego.

Na pierwszym boisku do boju stanęli chłopcy z grupy AK 2012 i młodsi pod okiem trenera Łukasza Kierońskiego. Pierwsze minuty były nieco chaotyczne, a wynikało to z tego, iż były to pierwsze prawdziwe mecze w życiu naszych młodych zawodników i  musieli się oni przyzwyczaić  do boiska oraz tłumu kibiców. Gdy wpadły już pierwsze bramki stres zszedł i zaczęła się wspólna zabawa.

Na boisku drugim swoje mecze rozegrali piłkarze z grupy AK 2011 prowadzeni przez trenera Mirosława Matusika. Nasi piłkarze bardzo dzielnie walczyli. Padało mnóstwo bramek i było wiele radości z gry.

Sparingi zakończyliśmy dekoracją na której każde dziecko otrzymało lizakowy medal.

Najważniejsze cele sparingów zostały osiągnięte: nasi młodzi zawodnicy mieli świetną zabawę, radość po strzeleniu bramki, waleczność o każdą piłkę, a także naukę przepisów gry. Wyniki nie były notowane, ponieważ chodziło przede wszystkim o szkolenie i zabawę.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom/zawodniczkom za udział! A rodzicom za kulturalny doping.

Fot. Krzysztof Gryzło

Translate »