Zapraszamy

Więcej

 

SPARINGOWO!!!!

DSC_0558

W PONIEDZIAŁEK ADEPCI AKADEMII KOLEJARZ Z ROCZNIKÓW 2005 ORAZ 2006 ROZEGRALI SPARING Z DRUŻYNĄ URANU ŁUKOWICA. SPARING BYŁ ROZGRYWANY NA STADIONIE ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ W STRÓŻACH. POMIMO UPAŁU, NIE DAŁO SIĘ ZAUWAŻYĆ JAKIEGO -KOLWIEK ZNUŻENIA U ZAWODNIKÓW, WRĘCZ PRZECIWNIE, MECZ OBFITOWAŁ W WIELE SKŁADNYCH AKCJI ORAZ POJEDYNKÓW INDYWIDUALNYCH .

WYPOWIEDZI TRENERÓW STANISŁAW SZPYRKA TRENER r. 2005:,,JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z PRZEBIEGU TEGO SPOTKANIA, A CO NAJWAŻNIEJSZE I NAJFAJNIEJSZE TO TO,  ŻE U  MOICH ZAWODNIKÓW BYŁO WIDAĆ UŚMIECH NA TWARZY , RADOŚĆ Z GRY, PEWNOŚĆ SIEBIE, A CO ZA TYM IDZIE- OPEROWANIE PIŁKĄ Z DUŻĄ SWOBODĄ I LEKKOŚCIĄ DOKŁADAJĄC DO TEGO WIELE NIEKONWENCJONALNYCH ROZWIĄZAŃ. ZAPEWNE TEN ENTUZJAZM DO GRY PŁYNĄCY Z ZAWODNIKÓW MOŻNA ZAWDZIĘCZAĆ ZWYCIĘSTWU W TURNIEJU W ŁĄCKU.”

ROBERT ŚWIĘS TRENER r. 2006 :,,ZAWODNICY MOI PO RAZ PIERWSZY ZAGRALI W SYSTEMIE 8+1, KTÓRY ZACZNIE ICH OBOWIĄZYWAĆ OD NASTĘPNEGO SEZONU. Z CAŁEGO PRZEBIEGU SPOTKANIA  DAŁO SIĘ ZAUWAŻYĆ PARĘ BŁĘDÓW, JEŚLI CHODZI O USTAWIENIE I PORUSZANIE SIĘ PO BOISKU, ALE TAK JAK POWIEDZIAŁEM WCZEŚNIEJ, BŁĘDY TE WYNIKAŁY RACZEJ Z NOWEGO SYSTEMU GRY, NAD KTÓRYM TAK NAPRAWDĘ ZACZYNAMY PRACOWAĆ. NAJWAŻNIEJSZE W TYM WSZYSTKIM JEST TO ,ŻE JESTEŚMY NA BARDZO DOBRYM POZIOMIE POD WZGLĘDEM WYSZKOLENIA TECHNICZNEGO, OPEROWANIE PIŁKĄ NIE SPRAWIA NAM PROBLEMU, A WIEC SPOKOJNIE MOŻEMY SIĘ SKUPIĆ NA PRACY ZWIĄZANEJ Z PORUSZANIEM SIĘ ZAWODNIKÓW NA POSZCZEGÓLNYCH POZYCJACH ORAZ CAŁEJ DRUŻYNY W NOWYM SYSTEMIE.”

WIELKIE SŁOWA UZNANIA I PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO TRENERA ORAZ DRUŻYNY URANU ŁUKOWICA,  KTÓRZY SKORZYSTALI Z NASZEGO ZAPROSZENIA  I ODWIEDZILI NAS NA NASZYCH OBIEKTACH SPORTOWYCH.

Translate »