Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Trening Akademii Kolejarz w Wielkanocnej Zabawie Piłkarskiej

mDSC_1647

Uczestnicy Akademii Kolejarz wyruszyli w minioną niedzielę (tj. 13 marca br.) do Nowego Sącza aby wziąć udział w IV Wielkanocnej Zabawie Piłkarskiej Akademii Sandecja dla rocznika 2009.

Celem turnieju była promocja piłki nożnej poprzez zabawę a udział w nim mogły wziąć dzieci urodzone w roczniku 2008 i młodsze. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn, które zagrały systemem każdy z każdym po 12 minut. Oprócz standardowych meczy przewidziano również rywalizację w trzech konkurencjach technicznych. Pierwsza z nich to „Mistrz krótkich podań” – polegała ona na tym, że każdy zawodnik musiał przez 30 sekund zagrywać jak najwięcej razy piłkę o ławkę. Kolejno był „Mistrz jedenastek”, konkurencja, w której należało strzelać do bramki z odległości 9 metrów. Ostatnim sprawdzianem był „Mistrz żonglerki” – zawodnik musiał jak najwięcej razy podbić piłkę. Zawodnicy Akademii Kolejarz spisali się jak najlepiej potrafią.

– Zawodnicy zdobywają niezwykle cenne doświadczenia jeżdżąc na turnieje. Z każdego wyjazdu staramy się wyciągać wnioski, zaś samych błędów próbujemy nie powielać. Czeka nas ogrom pracy, ale idziemy w dobra stronę. Turniej stał na wysokim poziomie, była bardzo dobra organizacja. Na pewno nie raz skorzystamy z gościnności Akademii Sandecja – komentuje Mariusz Merklinger trener rocznika AK 2009.

Skład drużyny Akademii Kolejarz w turnieju:

1.Broda Maciej
2.Siedlarz Patryk
3.Krok Bruno
4.Gryzło Wiktor
5.Durlak Tomasz
6.Durlak Dominik
7.Jędrusik Seweryn
8.Blicharz Maksymilian

fot. Krzysztof Gryzło

Translate »