Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Wysoka lokata w Sidzinie. Piłkarscy adepci z rocznika 2007 strzelili aż 24 gole!

mDSC_9060

Turniej Zwycięzców w Sidzinie, który odbył się 19 czerwca był pierwszą edycją sportowej imprezy zorganizowaną przez Fundacje Drużyna Chrystusa – dar środowiska piłkarskiego. W wydarzeniu udział wzięli chłopcy z rocznika 2007 pod opieką Stanisława Szpyrki oraz Krzysztofa Gryzło.

Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn, głównie ze środowiska krakowskiego, które podzielone zostały na dwie grupy.

– Bardzo się cieszymy, ponieważ nasza Akademia Kolejarz Stróże zajęła wysokie drugie miejsce – mówi trener Stanisław Szpyrka, koordynator szkółki piłkarskiej w Stróżach. Nie przegraliśmy tak naprawdę żadnego meczu, strzeliliśmy ponad dwadzieścia bramek a straciliśmy tylko cztery. Trzy mecze zremisowaliśmy a pozostałe pięć wygraliśmy, co dało nam drugie miejsce w turnieju. Nagrodę najlepszego zawodnika turnieju odebrał chłopiec z rocznika 2007 – Piotr Góra, warto dodać, że zawodnik ten nie pierwszy raz dostaje taki tytuł. Jest dumą nie tylko zespołu ale również całej akademii.

Na koniec wyczerpującego dnia, mali piłkarze wraz z opiekunami wzięli udział w Mszy Świętej dziękując za osiągnięty wysoki wynik.

fot. Krzysztof Gryzło

 

 

Translate »