Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Zawodnicy Akademii Kolejarz wyprowadzali zawodników Korony

mDSC_0400

Dnia, 20 grudnia 2015 roku Akademia Kolejarz przyjechała do Kielc, by tam rozegrać mecz z miejscową drużyną juniorów na sztucznej murawie obiektu Kolporter Arena. Jednak nie był to zwykły mecz wyjazdowy – młodzi piłkarze z Akademii mieli okazję pokazać się również obok zawodników pierwszej drużyny Korony Kielce!

Piłkarze z Kielc już jako dzieci prezentują grę na bardzo wysokim poziomie. Może to brzmieć niewiarygodnie, ale rzeczywiście Złocisto-Krwiści zagrali bardzo dobry, ciekawy mecz. Każda akcja była przemyślana –  miała swoją zapowiedź, rozwinięcie i zakończenie. Nasza drużyna, mimo mniejszego doświadczenia i umiejętności piłkarskich nie ustępowała w grze gospodarzom. Oba zespoły prezentowały pełen pasji i zaangażowania futbol. Sami zaś zawodnicy pokazali, że piłka nożna sprawia im ogromną przyjemność i jest dla nich nie tylko znakomitą zabawą, lecz również możliwością współzawodniczenia, a przede wszystkim – przeżycia wielkich emocji.

Zarówno przebieg meczu jak i cała organizacja rozgrywek stały na bardzo wysokim poziomie. Na początku spotkania to Akademia trafiła do bramki rywali dwukrotnie. Później nastąpiło wyrównanie przez Kielczan. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się remisem 3:3. W drugiej, podobnie jak w pierwszej, to Kolejarz jako pierwszy trafił do bramki a następnie bardziej doświadczona Korona doprowadziła do wyniku 5:5. Dogrywkę wykorzystali zdecydowanie Kielczanie, zwyciężając ostateczni wynikiem 8:6.

Dla dzieci z Akademii przygotowana była jeszcze jedna niespodzianka. Była nią możliwość wyprowadzenia na murawę zawodników pierwszej drużyny Korony Kielce w meczu z Legią Warszawa. Dla młodych chłopców było to naprawdę duże wydarzenie. W tym dniu mogli oni zdobyć wiele nowych doświadczeń oraz przeżyć miłe chwile, które z pewnością zmobilizują ich do dalszego rozwoju i ciężkiej pracy.

Kadra Akademii Kolejarz:

 1. Książkiewicz Szymon
 2. Zając Karol
 3. Zaczek Bartłomiej
 4. Święs Marcin
 5. Stelmach Jakub
 6. Igielski Jakub
 7. Kantor Tomasz
 8. Gargas Michał
 9. Liszka Hubert
 10. Święs Mateusz
 11. Marcinkiewicz Krystian

  Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

Translate »