Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Basen

MARZEC

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1 2 3 4 5 6
 16.00-17.00
Motyl
17.00-18.00
Dziedziak Dziedziak Dziedziak       Rola   Szczepanek Wojciechowski Myśliwiec
14.00-15.00
Wysopal Wysopal Wysopal Ogorzałek Ogorzałek
16.00-17.00
Romanek Oleksy
17.00-18.00
Kogut
18.00-19.00
Krok B.    Siedlarz P.   Oracz F.    Igielski M. Durlak D.  Durlak T.
16.00-17.00
Motyl    Fyda          Polek
17.00-18.00
Wojtas K. Wojtas J. Wojtas Z.
____
10.00-11.00
Blicharz Blicharz Szczygieł Święs        Sztaba        Hala
7 8 9 10 11 12 13
 16.00-17.00
Motyl
17.00-18.00
Dziedziak Dziedziak Dziedziak       Rola   Szczepanek Wojciechowski Myśliwiec
14.00-15.00
Wysopal Wysopal Wysopal Ogorzałek Ogorzałek
16.00-17.00
Romanek Oleksy      Połeć
17.00-18.00
Kogut
18.00-19.00
Krok B.    Siedlarz P.   Oracz F.    Igielski M. Durlak D.  Durlak T
16.00-17.00
Motyl    Fyda          Polek
17.00-18.00
Wojtas K. Wojtas J. Wojtas Z.
 —–
10.00-11.00
Blicharz Blicharz Szczygieł Święs        Sztaba        Hala
14 15 16 17 18 19 20
 16.00-17.00
Motyl
17.00-18.00
Dziedziak Dziedziak Dziedziak       Rola   Szczepanek Wojciechowski Myśliwiec
14.00-15.00
Wysopal Wysopal Wysopal Ogorzałek Ogorzałek
16.00-17.00
Romanek Oleksy      Połeć
17.00-18.00
Kogut
18.00-19.00
Krok B.    Siedlarz P.   Oracz F.    Igielski M. Durlak D.  Durlak T
16.00-17.00
Motyl    Fyda          Polek
17.00-18.00
Wojtas K. Wojtas J. Wojtas Z.
—–
10.00-11.00
Blicharz Blicharz Szczygieł Święs        Sztaba        Hala

21 22 23 24 25 26 27
 16.00-17.00
Motyl
17.00-18.00
Dziedziak Dziedziak Dziedziak     Rola   Szczepanek Wojciechowski Myśliwiec
14.00-15.00
Wysopal Wysopal Wysopal Ogorzałek Ogorzałek
16.00-17.00
Romanek Oleksy      Połeć
17.00-18.00
Kogut
18.00-19.00
Krok B.    Siedlarz P.   Oracz F.    Igielski M. Durlak D.  Durlak T
16.00-17.00
Motyl    Fyda          Polek
17.00-18.00
Wojtas K. Wojtas J. Wojtas Z.
——
10.00-11.00
Blicharz Blicharz Szczygieł Święs        Sztaba        Hala
28 29 30 31
 16.00-17.00
Motyl
17.00-18.00
Dziedziak Dziedziak Dziedziak       Rola   Szczepanek Wojciechowski Myśliwiec
14.00-15.00
Wysopal Wysopal Wysopal Ogorzałek Ogorzałek
16.00-17.00
Romanek Oleksy      Połeć
17.00-18.00
Kogut
18.00-19.00
Krok     Siedlarz   Oracz    Igielski Durlak   Durlak
16.00-17.00
Motyl    Fyda          Polek
17.00-18.00
Wojtas K. Wojtas J. Wojtas Z.

 

Translate »