Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Category Archives: AK 2007

16.06.2018 – TURNIEJ KRAKÓW

KADRA NA MECZ:

  1. Kacper Biel
  2. Kacper Przetacznik
  3. Piotr Góra
  4. Mikołaj Pyrcioch
  5. Dawid Gryzło
  6. Karol Niepsuj
  7. Piotr Wojtas
  8. Dawid Matusik
  9. Adrian Puzio
  10. Dawid Skrabski
  11. Karol Biskup
  12. Konrad Pawłowski
  13. Marek Michalik

 

Grupa 1

  1. CRACOVIA
  2. PIAST ŁAPANÓW
  3. KOLEJARZ STRÓŻE
  4. MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ
  5. PIAST SKAWINA
  6. ZKP ZAKOPANE

Grupa 2

1. KORONA KIELCE

2. SANDECJA NOWY SĄCZ

3. KS BASZTA RYTWIANY

4. ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE

5. REPREZENTACJA KUJAWSKO- POMORSKIEGO

6. PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC 7. CRACOVIA KRAKÓW II

 

BOISKO   A

WYNIK

BOISKO B

WYNIK

08:40 – 08:56

PIAST  ŁAPANÓW – CRACOVIA  CZERWONI

KOLEJARZ  STRÓŻE –REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA

08:58 – 09:14

KS BASZTA  RYTWIANY  – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

CRACOVIA  BIALI  – SANDECJA NOWY SĄCZ   

09:16 – 09:32

KORONA KIELCE   – CRACOVIA  CZERWONI

PIAST  SKAWINA  – ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE 

09:34 – 09:50

ZKP ZAKOPANE  – PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

PIAST  ŁAPANÓW – KOLEJARZ  STRÓŻE

09:52 – 10:08

CRACOVIA  CZERWONI – REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA

KORONA KIELCE   – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

10:10 – 10:26

KOLEJARZ  STRÓŻE – KS BASZTA  RYTWIANY 

SANDECJA NOWY SĄCZ   – PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

10:28 – 10:44

PIAST  ŁAPANÓW – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

ZKP ZAKOPANE  – PIAST  SKAWINA 

10:46 – 11:02

CRACOVIA  BIALI  – ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE 

CRACOVIA  CZERWONI – KOLEJARZ  STRÓŻE

11:04 – 11:20

REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

KORONA KIELCE   – KS BASZTA  RYTWIANY 

11:22 – 11:38

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC – ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE 

PIAST  SKAWINA  – CRACOVIA  BIALI 

11:40 – 11:56

SANDECJA NOWY SĄCZ   – ZKP ZAKOPANE 

MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ  – KOLEJARZ  STRÓŻE

11:58 – 12:14

PIAST  ŁAPANÓW – KS BASZTA  RYTWIANY 

REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA – KORONA KIELCE   

12:16 – 12:32

CRACOVIA  CZERWONI – KS BASZTA  RYTWIANY 

ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE  – ZKP ZAKOPANE 

12:34 – 12:50

CRACOVIA  BIALI  – PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC

SANDECJA NOWY SĄCZ   – PIAST  SKAWINA 

12:52  -13:08

KORONA KIELCE   – KOLEJARZ  STRÓŻE

CRACOVIA  CZERWONI – MINERALNI KRYNICA ZDRÓJ 

13:10 – 13:26

REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA – PIAST  ŁAPANÓW

ZKP ZAKOPANE  – CRACOVIA  BIALI 

13:28 – 13:44

ODRA KĘDZIERZYN KOŹLE  – SANDECJA NOWY SĄCZ   

PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC – PIAST  SKAWINA 

13:46 – 14:02

KORONA KIELCE   – PIAST  ŁAPANÓW

KS BASZTA  RYTWIANY  – REPREZENTACJA KUJAWSKO-POMORSKA

14:02 – 14:20

PRZERWA  OBIADOWA

PRZERWA  OBIADOWA

14:20 – 14:36

LE A4-B4

LE A5-B5

14:38 – 14:54

LE A7-B6

LM A2-B3

14:56 – 15:12

LM A2-B2

LM A3-B1

15:14 – 15:30

LE A4-B5

LE A6-B6

15:32 – 15:48

LM A1-B2

LM A3-B3

15:50 – 16:06

LE A7-B4

LE A6-B5

16:08 – 16:24

LM A3-B2

LM A2-B1

16:26 – 16:32

LE A4-B6

LE A5-B4

16:34 – 16:50

LE A7-B5

LM A1-B3

16:52 – 17:08

LE A5-B6

LE A6-B4

17:10 – 17:26

LM A1-B1

22-24.06.2018 – Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa Wałbrzych

Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa Wałbrzych – 22-24 czerwca 2018

Informator dla Zespołów

Drodzy Trenerzy, Zawodnicy, Rodzice! Serdecznie gratulujemy Wam znakomitej postawy podczas Eliminacji Miejskich Deichmann Minimistrzostw 2018. Poniżej przedstawiamy informacje praktyczne na temat wyjazdu na ogólnopolski Finał Finałów do Wałbrzycha. Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nimi!

Program Imprezy

Piątek – 22 czerwca 2018

14:00 – 19:00

17:00 – 19:00 19:00 – 20:00 20:00

Planowany przyjazd do Wałbrzycha – Weryfikacja zawodników na terenie Aqua Zdrój

Kolacja na terenie obiektu sportowego;

Ceremonia Otwarcia – Losowanie grup turniejowych

Przejazd do szkół – Nocleg

Sobota – 23 czerwca 2018

07:00 – 09:00 – 12:30 – 16:30 –

18:00 – 20:00

9:30 15:00 16:30 18:30 20:00

Śniadanie na terenie obiektu sportowego

Rozgrywki Fazy Grupowej

Obiad na terenie obiektu sportowego

Rozgrywki Fazy Meczów o miejsca 1-32 – część I

Kolacja na terenie obiektu sportowego

Przejazd do szkół – Nocleg

Niedziela – 24 czerwca 2017

07:00 – 09:00 – 12:30 – 15:00 –

16:00 – 17:30

9:30 15:00 16:00 16:00

17:00

Śniadanie na terenie obiektu sportowego

Rozgrywki Fazy Meczów o miejsca 1-32 – część II

Obiad na terenie obiektu sportowego

Rozgrywki Meczów Finałowych – kat. U-9 i U-11

Ceremonia Zamknięcia Deichmann Minimistrzostw 2018 – Wręczenie nagród

Wyjazd z Wałbrzycha

Turniej Akademia Klasy Ekstra

GRUPA „B”

1

Dunajec Nowy Sącz

2

Kolejarz Stróże

3

Zawisza Rożnów

4

LKS Mordarka

GODZINA

BOISKO I

BOISKO II

11.00 Sandecja – Uran Dunajec – LKS Mordarka
11.30 Limanovia – KS Zakopane Kolejarz – Zawisza
12.00 Sandecja – KS Zakopane Dunajec – Zawisza
12.30 Uran – Limanovia LKS Mordarka – Kolejarz
13.00 Sandecja – Limanovia Dunajec – Kolejarz
13.30 KS Zakopane – Uran Zawisza – LKS Mordarka

FAZA FINAŁOWA

14.00 I m. gr. „A” – II m. gr. „B” I m. gr. „B” – II m. gr. „A”
14.30

MECZ O I MIEJSCE

MECZ O III MIEJSCE

II liga Młodzików

DEICHMANN

Rozgrywki Deichmann – Nowy Sącz

Terminy:

15.04 – 29.04 – 06.05 – 13.05 – 27.05 – 03.06 – Finały

 

ROZGRYWKI – 27.05.2018

(tylko KOLUMBIA)

mecze z: Argentyną, Brazylią, Norwegią i Anglią.

 

ROZGRYWKI – 13.05.2018

8:00 – Peru – Meksyk

9:15 – Watykan – Meksyk

10:30 – San Marino – Meksyk

 

8:25 – Argentyna – Kolumbia

9:15 – Kolumbia – Wyspy Marschala

10:05 – Hiszpania – Kolumbia

10:55 – Kolumbia – Szwecja

 

ROZGRYWKI – 06.05.2018

12:25 – Meksyk – USA

13:40 – Ekwador – Meksyk

14:55 – Paragwaj – Meksyk

15:45 – Finlandia – Meksyk

 

12:25 – Belize – Kolumbia

13:15 – Anglia – Kolumbia

14:30 – Polska – Kolumbia

15:20 – Norwegia – Kolumbia

 

ROZGRYWKI – 29.04.2018

08:25 – Albania – Meksyk

09:15 – Honduras – Meksyk

10:05 – Meksyk – Słowenia

11:20 – Dania – Meksyk

 

11:20 – Hiszpania – Kolumbia

12:10 – Polska – Kolumbia

13:00 – Norwegia – Kolumbia

13:50 – Belize – Kolumbia

ROZGRYWKI – 15.04.2018

08:00 – Holandia – Meksyk

08:50 – Francja – Meksyk

09:40 – Włochy – Meksyk

 

10:55 – Brazylia – Kolumbia

12:10 – Szwecja – Kolumbia

13:00 – Wyspy Marschala – Kolumbia

 

KADRA:

UWAGA: W takcie trwania rozgrywek Trener może wykonać zmiany w składach dwóch drużyn!

 

KOLUMBIA:

  1. Kacper Biel/Dawid Matusik
  2. Piotr Góra
  3. Piotr Wojtas
  4. Karol Niepsuj
  5. Kacper Przetacznik
  6. Mikołaj Pyrcioch
  7. Dawid Gryzło
  8. Konrad Pawłowski

 

MEKSYK:

  1. Dawid Matusik/Kacper Biel
  2. Adrian Puzio
  3. Dawid Skrabski
  4. Karol Biskup
  5. Marek Michalik
  6. Adrian Wojtarowicz
  7. Arkadiusz Sekuła
  8. Hubert Litawa

 

Kolejarz odjechał! I miejsce AK 2007 w Kryspinowie !

Turniej Kryspinów

W kolejną niedzielę, 19.11.2017 r., drużyna Stanisława Szpyrki postanowiła poprawić swoje osiągnięcie i biorąc udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Orlików, organizowanym przez LKS Lotnik Kryspinów, wygrała wszystkie pojedynki!!! Po raz drugi zawodnicy Akademii Kolejarz pokazali, że są poza zasięgiem rywali! Nasza drużyna zdominowała fazę grupą strzelając 20 bramek ! natomiast w dalszej fazie zwyciężyli z drużynami drugiej grupy i w drugim turnieju zimowym po raz drugi zawodnicy AK 2007 zwyciężyli!

I miejsce Akademii Kolejarz w Jaśle!

AK 2007 Jasłow

W dniu Święta Niepodległości drużyna AK2007 udała się na turniej o puchar Burmistrza Jasła, gdzie rozegrała 7 spotkań – systemem każdy z każdym w wymiarze 14 minut po 4 zawodników w polu i bramkarz. Tylko pierwsze spotkanie z Presov zakończyło się podziałem punktów 1:1. W każdym z pozostałych sześciu spotkań drużyna Stanisława Szpyrki odniosła zwycięstwa.

DRAGON PIAST CUP

MUKS MINERALNI

AK 2007 – GRUDZIEŃ

Translate »