Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Category Archives: Komunikaty

Turniej Akademia Klasy Ekstra

GRUPA „B”

1

Dunajec Nowy Sącz

2

Kolejarz Stróże

3

Zawisza Rożnów

4

LKS Mordarka

GODZINA

BOISKO I

BOISKO II

11.00 Sandecja – Uran Dunajec – LKS Mordarka
11.30 Limanovia – KS Zakopane Kolejarz – Zawisza
12.00 Sandecja – KS Zakopane Dunajec – Zawisza
12.30 Uran – Limanovia LKS Mordarka – Kolejarz
13.00 Sandecja – Limanovia Dunajec – Kolejarz
13.30 KS Zakopane – Uran Zawisza – LKS Mordarka

FAZA FINAŁOWA

14.00 I m. gr. „A” – II m. gr. „B” I m. gr. „B” – II m. gr. „A”
14.30

MECZ O I MIEJSCE

MECZ O III MIEJSCE

II liga Młodzików

DEICHMANN

Rozgrywki Deichmann – Nowy Sącz

Terminy:

15.04 – 29.04 – 06.05 – 13.05 – 27.05 – 03.06 – Finały

 

ROZGRYWKI – 27.05.2018

(tylko KOLUMBIA)

mecze z: Argentyną, Brazylią, Norwegią i Anglią.

 

ROZGRYWKI – 13.05.2018

8:00 – Peru – Meksyk

9:15 – Watykan – Meksyk

10:30 – San Marino – Meksyk

 

8:25 – Argentyna – Kolumbia

9:15 – Kolumbia – Wyspy Marschala

10:05 – Hiszpania – Kolumbia

10:55 – Kolumbia – Szwecja

 

ROZGRYWKI – 06.05.2018

12:25 – Meksyk – USA

13:40 – Ekwador – Meksyk

14:55 – Paragwaj – Meksyk

15:45 – Finlandia – Meksyk

 

12:25 – Belize – Kolumbia

13:15 – Anglia – Kolumbia

14:30 – Polska – Kolumbia

15:20 – Norwegia – Kolumbia

 

ROZGRYWKI – 29.04.2018

08:25 – Albania – Meksyk

09:15 – Honduras – Meksyk

10:05 – Meksyk – Słowenia

11:20 – Dania – Meksyk

 

11:20 – Hiszpania – Kolumbia

12:10 – Polska – Kolumbia

13:00 – Norwegia – Kolumbia

13:50 – Belize – Kolumbia

ROZGRYWKI – 15.04.2018

08:00 – Holandia – Meksyk

08:50 – Francja – Meksyk

09:40 – Włochy – Meksyk

 

10:55 – Brazylia – Kolumbia

12:10 – Szwecja – Kolumbia

13:00 – Wyspy Marschala – Kolumbia

 

KADRA:

UWAGA: W takcie trwania rozgrywek Trener może wykonać zmiany w składach dwóch drużyn!

 

KOLUMBIA:

  1. Kacper Biel/Dawid Matusik
  2. Piotr Góra
  3. Piotr Wojtas
  4. Karol Niepsuj
  5. Kacper Przetacznik
  6. Mikołaj Pyrcioch
  7. Dawid Gryzło
  8. Konrad Pawłowski

 

MEKSYK:

  1. Dawid Matusik/Kacper Biel
  2. Adrian Puzio
  3. Dawid Skrabski
  4. Karol Biskup
  5. Marek Michalik
  6. Adrian Wojtarowicz
  7. Arkadiusz Sekuła
  8. Hubert Litawa

 

DRAGON PIAST CUP

MUKS MINERALNI

KRYSPINÓW CUP

JASŁO CUP

01.07.2017 – BART-GOL TĘGOBORZE

15.06.2017 – SKRZYSZÓW SUMMER CUP

27.05.2017 – SIEMACHA CUP 2017 – KRAKÓW

Translate »