Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Category Archives: AK 2009 II

AK 2009 II – MARZEC

MARZEC

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1 2 3 4
TRENING SPARING TRENING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
SPARING / TRENING
??????
5 6 7 8 9 10 11
TRENING TRENING TRENING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
SPARING / TRENING
??????
12 13 14 15 16 17 18
TRENING TRENING  SPARING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
16.00-17.00
AK- GLINIK
SPARING / TRENING
??????
19 20 21 22 23 24 25
TRENING TRENING TRENING
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
 
 
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
 
 
SPARING / TRENING
??????
26 27 28 29 30 31
TRENING TRENING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW

AK 2009 II – LUTY

III OBÓZ ZIMOWY AK- HARMONOGRAM

OBÓZ ZIMOWY

BARDZO PROSZĘ ABY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI WSZYSCY BRALI UDZIAŁ W OBOZIE. PRZED NAMI 10 JEDNOSTEK SOLIDNEJ PRACY :):):)

 

STYCZEŃ

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1 2 3 4 5 6 7
TRENING SPARING TRENING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
IV TURNIEJ MIKOŁAJKOWY
8 9 10 11 12 13 14
TRENING SPARING TRENING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
 
SPARING / TRENING
??????
15 16 17 18 19 20 21
TRENING TRENING TRENING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
 
SPARING / TRENING
??????
22 23 24 25 26 27 28
TRENING TRENING TRENING TRENING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
SPARING / TRENING
??????
29 30 31
TRENING TRENING
16.15-17.45
NOWY STADION/
16.30-18.00 HALA STRÓŻE
18:00 – 19.30
NOWY STADION/
18.30-20.00 HALA GRYBÓW
 

AK 2009 II – GRUDZIEŃ

AK 2009 II – LISTOPAD

LISTA OSÓB NA MECZ WISŁA – SANDECJA 04.11.2017

LP. NAZWISKO I IMIĘ (DOROŚLI)
1. ROBERT ŚWIĘS
2. SZYMON SZCZEPANIK
3. TASZYCKI WOJCIECH
4. SZCZEPANEK GRZEGORZ
5. STELMACH ŁUKASZ
6. GRUSZKA PIOTR
7. WOJCIECHOWSKI MARCIN
8. MYŚLIWIEC RADOSŁAW
9. ZIĘBA SŁAWOMIR
10. ŚWIĘS KRZYSZTOF
11. DANUTA DURLAK
12. IGIELSKA IZABELA
13. SIEDLARZ BARTOSZ
14. JĘDRUSIK DAMIAN
15. KROK JÓZEFA
16. DZIADEK KACPRA:)
LP. NAZWISKO I IMIĘ( DZIECI)
1. ŚWIĘS KAROL
2.  ŚWIĘS TOMASZ
3. WOJCIECHOWSKI PIOTR
4. KONRAD PIEKARZ
5. PÓŁCHŁOPEK KAMIL
6. PÓŁCHŁOPEK KACPER
7. SZOSTEK ADRIAN
8. MYŚLIWIEC MACIEJ
9. ZIĘBA PATRYK
10. GŁÓWCZYK KRZYSZTOF
11. BYDŁOŃ ŁUKASZ
12. KOSZYK ARTUR
13. ZIAJA KRYSTIAN
14. DAWID GRUSZKA
15. SZCZEPANEK CEZARY
16. STELMACH KSAWERY
17. STELMACH MAKSYMILIAN
18. WOJCIECHOWSKI KAROL
19. ŚWIĘS KAMIL
20. SZCZEPANIK JAKUB
21. IGIELSKI MATEUSZ
22. DURLAK DOMINIK
23. DURLAK TOMASZ
24. SIEDLARZ PATRYK
25. JĘDRUSIK SEWERYN
26. JĘDRUSIK KSAWERY
27. ŚWIĘS KACPER
28.. KROK BRUNO
29. KROK MARTYNA
30. ROMANEK KAMIL

AK 2009 II – PAŹDZIERNIK

AK 2009 II – WRZESIEŃ

AK 2009 II- SIERPIEŃ

Translate »