Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Category Archives: Komunikaty

LISTA OSÓB NA MECZ WISŁA – SANDECJA 04.11.2017

LP. NAZWISKO I IMIĘ (DOROŚLI)
1. ROBERT ŚWIĘS
2. SZYMON SZCZEPANIK
3. TASZYCKI WOJCIECH
4. SZCZEPANEK GRZEGORZ
5. STELMACH ŁUKASZ
6. GRUSZKA PIOTR
7. WOJCIECHOWSKI MARCIN
8. MYŚLIWIEC RADOSŁAW
9. ZIĘBA SŁAWOMIR
10. ŚWIĘS KRZYSZTOF
11. DANUTA DURLAK
12. IGIELSKA IZABELA
13. SIEDLARZ BARTOSZ
14. JĘDRUSIK DAMIAN
15. KROK JÓZEFA
16. DZIADEK KACPRA:)
LP. NAZWISKO I IMIĘ( DZIECI)
1. ŚWIĘS KAROL
2.  ŚWIĘS TOMASZ
3. WOJCIECHOWSKI PIOTR
4. KONRAD PIEKARZ
5. PÓŁCHŁOPEK KAMIL
6. PÓŁCHŁOPEK KACPER
7. SZOSTEK ADRIAN
8. MYŚLIWIEC MACIEJ
9. ZIĘBA PATRYK
10. GŁÓWCZYK KRZYSZTOF
11. BYDŁOŃ ŁUKASZ
12. KOSZYK ARTUR
13. ZIAJA KRYSTIAN
14. DAWID GRUSZKA
15. SZCZEPANEK CEZARY
16. STELMACH KSAWERY
17. STELMACH MAKSYMILIAN
18. WOJCIECHOWSKI KAROL
19. ŚWIĘS KAMIL
20. SZCZEPANIK JAKUB
21. IGIELSKI MATEUSZ
22. DURLAK DOMINIK
23. DURLAK TOMASZ
24. SIEDLARZ PATRYK
25. JĘDRUSIK SEWERYN
26. JĘDRUSIK KSAWERY
27. ŚWIĘS KACPER
28.. KROK BRUNO
29. KROK MARTYNA
30. ROMANEK KAMIL

DEICHMANN 28.05.20017 (NIEDZIELA)

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW MADAGASKARU 11.00

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW BOŚNI I HERCEGOWINY 11.OO

MADAGASKAR

11.20 : MADAGASKAR – MEKSYK ( BOISKO POMARAŃCZOWE)

12.10 : MADAGASKAR – UKRAINA ( BOISKO POMARAŃCZOWE)

13.25 : MADAGASKAR – ISLANDIA ( BOISKO POMARAŃCZOWE)

BOŚNIA I HERCEGOWINA

11.20 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – VANUATU ( BOISKO NIEBIESKIE)

12.10 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – ISLANDIA ( BOISKO CZARNE)

13.00 : BOŚNIA I HERCEGOWINA –  EKWADOR ( BOISKO NIEBIESKIE)

DEICHMANN 21.05.2017(NIEDZIELA)

ZBIÓRKA DRUŻYNY MADAGASKARU O GODZINIE 16.00

ZBIÓRKA DRUŻYNY BOŚNI I HERCEGOWINY O GODZINIE 16.50

MADAGASKAR

16.20 : MADAGASKAR – VANUATU (BOISKO NIEBIESKIE)

17.10 : MADAGASKAR – BRUNEI (BOISKO ZIELONE)

18.00 : MADAGASKAR – AUSTRIA ( BOISKO POMARAŃCZOWE)

BOŚNIA I HERCEGOWINA

17.10 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – HONDURAS (BOISKO CZARNE)

18.00 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – BRUNEI (BOISKO CZARNE)

18.50 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – AUSTRIA (BOISKO CZARNE)

DEICHMANN – 14.05.2017 (NIEDZIELA)

DEICHMANN 07.05.20017(NIEDZIELA)

DEICHMANN – SKŁADY DRUŻYN

DEICHMANN

II WEWNĘTRZNY OBÓZ ZIMOWY AKADEMII KOLEJARZ

Akademia rocznik 2009

15.07.2016 – II FESTYN LETNI

Translate »