Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Category Archives: AK 2009 I

AK 2009 I – GRUDZIEŃ

 

GRUDZIEŃ

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1 2 3
TRENING TRENING TRENING TURNIEJ
18.00 – 19.30
NOWY STADION/HALA STRÓŻE
16:15 – 17.45
NOWY STADION/
17.00-18.30 HALA GRYBÓW
10.00-11.30
NOWY STADION
TURNIEJ KRYNICA
4 5 6 7 8 9 10
TRENING TRENING TURNIEJ TURNIEJ
18.00 – 19.30
NOWY STADION/HALA STRÓŻE
16:15 – 17.45
NOWY STADION/
17.00-18.30 HALA GRYBÓW
TAURON CAP
SPARING/ TRENING
?????
 
11 12 13 14 15 16 17
TRENING TRENING TRENING
18.00 – 19.30
NOWY STADION/HALA STRÓŻE
16:15 – 17.45
NOWY STADION/
17.00-18.30 HALA GRYBÓW
TAURON CAP
SPARING/ TRENING
?????
 
18 19 20 21 22 23 24
TRENING TRENING TRENING
18.00 – 19.30
NOWY STADION/HALA STRÓŻE
16:15 – 17.45
NOWY STADION/
17.00-18.30 HALA GRYBÓW
SPARING/ TRENING
?????
 
25 26 27 28 29 30 31
 TURNIEJ
IV TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W BOBOWEJ

KADRA AK 2009 NA TURNIEJ W KRYNICY 03.12.2017

MAKSYMALNA ILOŚĆ ZAWODNIKÓW JEDNEJ DRUŻYNY MOŻE LICZYĆ 10 OSÓB (REGULAMIN TURNIEJU)

KADRA AK 2009

 

  • DURLAK MARCIN
  • DURLAK DOMINIK
  • DURLAK TOMASZ
  • GRYBOŚ KAMIL
  • IGIELSKI MATEUSZ
  • KROK BRUNO
  • JĘDRUSIK SEWERYN
  • ROMANEK KAMIL
  • SIEDLARZ PATRYK
  • ŚWIĘS KACPER

 

IV DĄBROWSKA DĘBOWA JESIEŃ

23548310_1586859121360909_2106945202_n

 

AK 2009 I – LISTOPAD

LISTA OSÓB NA MECZ WISŁA – SANDECJA 04.11.2017

LP. NAZWISKO I IMIĘ (DOROŚLI)
1. ROBERT ŚWIĘS
2. SZYMON SZCZEPANIK
3. TASZYCKI WOJCIECH
4. SZCZEPANEK GRZEGORZ
5. STELMACH ŁUKASZ
6. GRUSZKA PIOTR
7. WOJCIECHOWSKI MARCIN
8. MYŚLIWIEC RADOSŁAW
9. ZIĘBA SŁAWOMIR
10. ŚWIĘS KRZYSZTOF
11. DANUTA DURLAK
12. IGIELSKA IZABELA
13. SIEDLARZ BARTOSZ
14. JĘDRUSIK DAMIAN
15. KROK JÓZEFA
16. DZIADEK KACPRA:)
LP. NAZWISKO I IMIĘ( DZIECI)
1. ŚWIĘS KAROL
2.  ŚWIĘS TOMASZ
3. WOJCIECHOWSKI PIOTR
4. KONRAD PIEKARZ
5. PÓŁCHŁOPEK KAMIL
6. PÓŁCHŁOPEK KACPER
7. SZOSTEK ADRIAN
8. MYŚLIWIEC MACIEJ
9. ZIĘBA PATRYK
10. GŁÓWCZYK KRZYSZTOF
11. BYDŁOŃ ŁUKASZ
12. KOSZYK ARTUR
13. ZIAJA KRYSTIAN
14. DAWID GRUSZKA
15. SZCZEPANEK CEZARY
16. STELMACH KSAWERY
17. STELMACH MAKSYMILIAN
18. WOJCIECHOWSKI KAROL
19. ŚWIĘS KAMIL
20. SZCZEPANIK JAKUB
21. IGIELSKI MATEUSZ
22. DURLAK DOMINIK
23. DURLAK TOMASZ
24. SIEDLARZ PATRYK
25. JĘDRUSIK SEWERYN
26. JĘDRUSIK KSAWERY
27. ŚWIĘS KACPER
28.. KROK BRUNO
29. KROK MARTYNA
30. ROMANEK KAMIL

AK 2009 I – PAŹDZIERNIK

09.09.2017 TURNIEJ GLINIK GORLICE -KADRA

  1. DURLAK MARCIN
  2. DURLAK TOMASZ
  3. DURLAK DOMINIK
  4. GRYBOŚ KAMIL
  5. IGIELSKI MATEUSZ
  6. JĘDRUSIK SEWERYN
  7. KROK BRUNO
  8. SZCZEPANIK JAKUB
  9. SIEDLARZ PATRYK
  10. ŚWIĘS KACPER

 

AK 2009 I – WRZESIEŃ

AK 2009 I- SIERPIEŃ

AK 2009 I – LIPIEC

Translate »