Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Category Archives: Komunikaty

Deichmann 15.04(NIEDZIELA)

HONDURAS

  • SZCZEPANIK JAKUB
  • SIEDLARZ PATRYK
  • KROK BRUNO
  • JĘDRUSIK SEWERYN
  • DURLAK MARCIN
  • GÓRA SZYMON
  • ŚWIĘS KAMIL

ZBIÓRKA DRUŻYNY HONDURASU NA OBIEKCIE HELENY NOWY SĄCZ 11.15

11.45 : HONDURAS – DANIA

13.00 : HONDURAS – USA

13.50 : HONDURAS – JAMAJKA

BOLIWIA

  • ŚWIĘS KACPER
  • GRYZŁO WIKTOR
  • DURLAK DOMINIK
  • DURLAK TOMASZ
  • IGIELSKI MATEUSZ
  • ROMANEK KAMIL
  • STELMACH KSAWERY
  • GRYBOŚ KAMIL

ZBIÓRKA DRUŻYNY BOLIWI NA OBIEKCIE HELENY NOWY SĄCZ 10.50

11.20 : BOLIWIA – NIGERIA

12.35 : BOLIWIA – IRLANDIA

13.50 : BOLIWIA – DANIA

KADRA AK 2009 NA TURNIEJ „HUTNIK CUP” 25.03

DURLAK DOMINIK

DURLAK MARCIN

DURLAK TOMASZ

GRYBOŚ KAMIL

IGIELSKI MATEUSZ

JĘDRUSIK SEWERYN

KROK BRUNO

SZCZEPANIK JAKUB

SIEDLARZ PATRYK

ŚWIĘS KACPER

WYJAZD NA TURNIEJ W NIEDZIELE O GODZINIE 10.45 Z NOWEGO STADIONU. UBIERAMY ODZIEŻ TERMOAKTYWNĄ, KAŻDE DZIECKO MA POSIADAĆ DÓŁ DRESU TRENINGOWEGO GDYŻ W PRZYPADKU NISKIEJ TEMPERATURY UBIERZEMY TYLKO KOSZULKI MECZOWE NA ODZIEŻ TERMOAKTYWNĄ+CZAPKA+RĘKAWICZKI+KOMIN, OBÓWIĘ NA SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĘ. KOSZT WYJAZDU W OKOLICY 55-60 ZŁ. JEŻELI KTOŚ NIE DA RADY POJECHAĆ BARDZO PROSZĘ O SZYBKI KONTAKT. POZDRAWIAM.

III OBÓZ ZIMOWY AK- HARMONOGRAM

OBÓZ ZIMOWY

BARDZO PROSZĘ ABY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI WSZYSCY BRALI UDZIAŁ W OBOZIE. PRZED NAMI 10 JEDNOSTEK SOLIDNEJ PRACY :):):)

KADRA ROCZNIKA 2009 NA TURNIEJ 20.01.20018 RYTRO

DURLAK DOMINIK

DURLAK MARCIN

DURLAK TOMASZ

GRYBOŚ KAMIL

IGIELSKI MATEUSZ

JĘDRUSIK SEWERYN

KROK BRUNO

SZCZEPANIK JAKUB

SIEDLARZ PATRYK

ŚWIĘS KACPER

WYJAZD NA TURNIEJ W SOBOTĘ O GODZINIE 8.15 Z NOWEGO STADIONU. UBIERAMY DRESY AK JAKO WYJŚCIOWE, NA MIEJSCU ZAWODNICY OTRZYMAJĄ STROJE MECZOWE. PRZEWIDYWANE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU 16.00-17.00. KOSZT WYJAZDU 40 ZŁ (TRANSPORT, WPISOWE 250 ZŁ).

 

KADRA AK 2009 NA TURNIEJ W KRYNICY 03.12.2017

MAKSYMALNA ILOŚĆ ZAWODNIKÓW JEDNEJ DRUŻYNY MOŻE LICZYĆ 10 OSÓB (REGULAMIN TURNIEJU)

KADRA AK 2009

 

  • DURLAK MARCIN
  • DURLAK DOMINIK
  • DURLAK TOMASZ
  • GRYBOŚ KAMIL
  • IGIELSKI MATEUSZ
  • KROK BRUNO
  • JĘDRUSIK SEWERYN
  • ROMANEK KAMIL
  • SIEDLARZ PATRYK
  • ŚWIĘS KACPER

 

IV DĄBROWSKA DĘBOWA JESIEŃ

23548310_1586859121360909_2106945202_n

 

LISTA OSÓB NA MECZ WISŁA – SANDECJA 04.11.2017

LP. NAZWISKO I IMIĘ (DOROŚLI)
1. ROBERT ŚWIĘS
2. SZYMON SZCZEPANIK
3. TASZYCKI WOJCIECH
4. SZCZEPANEK GRZEGORZ
5. STELMACH ŁUKASZ
6. GRUSZKA PIOTR
7. WOJCIECHOWSKI MARCIN
8. MYŚLIWIEC RADOSŁAW
9. ZIĘBA SŁAWOMIR
10. ŚWIĘS KRZYSZTOF
11. DANUTA DURLAK
12. IGIELSKA IZABELA
13. SIEDLARZ BARTOSZ
14. JĘDRUSIK DAMIAN
15. KROK JÓZEFA
16. DZIADEK KACPRA:)
LP. NAZWISKO I IMIĘ( DZIECI)
1. ŚWIĘS KAROL
2.  ŚWIĘS TOMASZ
3. WOJCIECHOWSKI PIOTR
4. KONRAD PIEKARZ
5. PÓŁCHŁOPEK KAMIL
6. PÓŁCHŁOPEK KACPER
7. SZOSTEK ADRIAN
8. MYŚLIWIEC MACIEJ
9. ZIĘBA PATRYK
10. GŁÓWCZYK KRZYSZTOF
11. BYDŁOŃ ŁUKASZ
12. KOSZYK ARTUR
13. ZIAJA KRYSTIAN
14. DAWID GRUSZKA
15. SZCZEPANEK CEZARY
16. STELMACH KSAWERY
17. STELMACH MAKSYMILIAN
18. WOJCIECHOWSKI KAROL
19. ŚWIĘS KAMIL
20. SZCZEPANIK JAKUB
21. IGIELSKI MATEUSZ
22. DURLAK DOMINIK
23. DURLAK TOMASZ
24. SIEDLARZ PATRYK
25. JĘDRUSIK SEWERYN
26. JĘDRUSIK KSAWERY
27. ŚWIĘS KACPER
28.. KROK BRUNO
29. KROK MARTYNA
30. ROMANEK KAMIL

09.09.2017 TURNIEJ GLINIK GORLICE -KADRA

  1. DURLAK MARCIN
  2. DURLAK TOMASZ
  3. DURLAK DOMINIK
  4. GRYBOŚ KAMIL
  5. IGIELSKI MATEUSZ
  6. JĘDRUSIK SEWERYN
  7. KROK BRUNO
  8. SZCZEPANIK JAKUB
  9. SIEDLARZ PATRYK
  10. ŚWIĘS KACPER

 

DEICHMANN 28.05.20017 (NIEDZIELA)

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW MADAGASKARU 11.00

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW BOŚNI I HERCEGOWINY 11.OO

MADAGASKAR

11.20 : MADAGASKAR – MEKSYK ( BOISKO POMARAŃCZOWE)

12.10 : MADAGASKAR – UKRAINA ( BOISKO POMARAŃCZOWE)

13.25 : MADAGASKAR – ISLANDIA ( BOISKO POMARAŃCZOWE)

BOŚNIA I HERCEGOWINA

11.20 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – VANUATU ( BOISKO NIEBIESKIE)

12.10 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – ISLANDIA ( BOISKO CZARNE)

13.00 : BOŚNIA I HERCEGOWINA –  EKWADOR ( BOISKO NIEBIESKIE)

DEICHMANN 21.05.2017(NIEDZIELA)

ZBIÓRKA DRUŻYNY MADAGASKARU O GODZINIE 16.00

ZBIÓRKA DRUŻYNY BOŚNI I HERCEGOWINY O GODZINIE 16.50

MADAGASKAR

16.20 : MADAGASKAR – VANUATU (BOISKO NIEBIESKIE)

17.10 : MADAGASKAR – BRUNEI (BOISKO ZIELONE)

18.00 : MADAGASKAR – AUSTRIA ( BOISKO POMARAŃCZOWE)

BOŚNIA I HERCEGOWINA

17.10 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – HONDURAS (BOISKO CZARNE)

18.00 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – BRUNEI (BOISKO CZARNE)

18.50 : BOŚNIA I HERCEGOWINA – AUSTRIA (BOISKO CZARNE)

Translate »