Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

Remis z KS Bobowa 2:2

mimg_5817

W piątek, 4 września br. na stadionie w Bobowej została rozegrana 3 kolejka I Ligi Okręgowej Juniorów Starszych. Na przeciwko siebie stanęli zawodnicy KS Bobowa oraz KS Kolejarz Stróże.

Spotkanie rozpoczęło się dramatycznie dla bobowian. Już w 3 minucie meczu stracili pierwszą bramkę po technicznym strzale napastnika KS Kolejarz Stróże. Drugi gol padł 3 minuty później przy stałym fragmencie gry, gdzie po nieporozumieniu obrońców napastnik Kolejarza wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem.

Zawodnicy z Bobowej po 10 minutach tracili 2 bramki( które strzelili w 2 minucie Mateusz Oleksy, oraz w 8 min. Mateusz Urban) i byli zmuszeni do bardziej agresywnej gry co przeniosło się na mnóstwo fauli i licznych prowokacji. W 35 minucie Dawid Sorota otrzymał żółtą kartkę po faulu na Piotrze Chronowskim, który dał się sprowokować i za niesportowe zachowanie otrzymał w przeciągu paru sekund aż 2 żółte kartki przez co osłabił drużynę Kolejarza.

Wspomnieć należy, że kadra Kolejarza zgłosiła uwagi do stanu murawy. Według ich opinii trwa była nierówna przez co w pewnych miejscach ciężko było wybić piłkę. Jednak czy to wpłynęło na remisowy wynik?

Bramki:
2 min. – Mateusz Oleksy
8 min. – Mateusz Urban
Kartki:

Żółta\ Czerwona

35 min. – Piotr Chronowski