Remis z KS Bobowa 2:2

W piątek, 4 września br. na stadionie w Bobowej została rozegrana 3 kolejka I Ligi Okręgowej Juniorów Starszych. Na przeciwko siebie stanęli zawodnicy KS Bobowa oraz KS Kolejarz Stróże.

Spotkanie rozpoczęło się dramatycznie dla bobowian. Już w 3 minucie meczu stracili pierwszą bramkę po technicznym strzale napastnika KS Kolejarz Stróże. Drugi gol padł 3 minuty później przy stałym fragmencie gry, gdzie po nieporozumieniu obrońców napastnik Kolejarza wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem.

Zawodnicy z Bobowej po 10 minutach tracili 2 bramki( które strzelili w 2 minucie Mateusz Oleksy, oraz w 8 min. Mateusz Urban) i byli zmuszeni do bardziej agresywnej gry co przeniosło się na mnóstwo fauli i licznych prowokacji. W 35 minucie Dawid Sorota otrzymał żółtą kartkę po faulu na Piotrze Chronowskim, który dał się sprowokować i za niesportowe zachowanie otrzymał w przeciągu paru sekund aż 2 żółte kartki przez co osłabił drużynę Kolejarza.

Wspomnieć należy, że kadra Kolejarza zgłosiła uwagi do stanu murawy. Według ich opinii trwa była nierówna przez co w pewnych miejscach ciężko było wybić piłkę. Jednak czy to wpłynęło na remisowy wynik?

Skład Podstawowy:

6. Kacper Męzyk
7. Piotr Chronowski
9. Mateusz Oleksy
14. Dawid Krok
15. Kamil Iwaszko
17. Maksymilian Lachur
18. Mateusz Urban
19.Dominik Gryzło
23. Marek Jarzębak
27. Michał Śmigacz
36. Dawid Dynda

Skład Rezerwowy:

5.Mateusz Klimek
8. Wiktor Święs
21. Mateusz Ziomek

fot. Mateusz Książkiewicz

Bramki:
2 min. – Mateusz Oleksy
8 min. – Mateusz Urban
Kartki:

Żółta\ Czerwona

35 min. – Piotr Chronowski

 

Relacja z całego spotkania na Bobowa24

  • Partnerzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.