Juniorzy Kolejarza pokonali UKS Hańczowa

W sobotni poranek (17 października br.) na własnym stadionie Kolejarz Stróże rozegrał spotkanie z UKS Hańczowa. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 i tym samym drużyna ze Stróż jest na ósmym miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa była wyrównana, a akcje przenosiły się z jednej strony na drugą. W 31 minucie padł pierwszy gol, pomocnik Kolejarza ładnie zagrał piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Kacpra Mężyka, a ten w sytuacji sam na sam pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce gości. Ostatnie minuty przed przerwą przyniosły kolejną bramkę Kolejarza Stróże, tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Klimek.

Prowadzenie nie osłabiło czujności naszych piłkarzy w drugiej połowie, nadal kontrolowali grę i uważnie grali w obroni. Zaowocowało to w 61 minucie kiedy zawodnicy Kolejarza kolejny raz znaleźli sobie drogę do bramki – technicznym strzałem popisał się Marek Jarzębak. Podłamani goście wkrótce dali sobie strzelić czwartego gola, a zdobył go Mateusz Oleksy (86 minuta). Tuż przed końcowym gwizdkiem, szczęście uśmiechnęło się dla piłkarzy z Hańczowej, którzy trafili honorowego gola. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Skład podstawowy Kolejarza Stróże:
Michał Śmigacz
Piotr Chronowski
Dawid Dynda
Dominik Gryzło
Marek Jarzębak
Mateusz Klimek (46’)
Maksymilian Lachur
Kacper Mężyk
Mateusz Oleksy
Wiktor Święs
Mateusz Ziomek

Skład rezerwowy:
Bartłomiej Kania (46’)

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

  • Partnerzy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.