Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Juniorzy Kolejarza pokonali UKS Hańczowa

mIMG_0003

W sobotni poranek (17 października br.) na własnym stadionie Kolejarz Stróże rozegrał spotkanie z UKS Hańczowa. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 i tym samym drużyna ze Stróż jest na ósmym miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa była wyrównana, a akcje przenosiły się z jednej strony na drugą. W 31 minucie padł pierwszy gol, pomocnik Kolejarza ładnie zagrał piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Kacpra Mężyka, a ten w sytuacji sam na sam pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce gości. Ostatnie minuty przed przerwą przyniosły kolejną bramkę Kolejarza Stróże, tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Klimek.

Prowadzenie nie osłabiło czujności naszych piłkarzy w drugiej połowie, nadal kontrolowali grę i uważnie grali w obroni. Zaowocowało to w 61 minucie kiedy zawodnicy Kolejarza kolejny raz znaleźli sobie drogę do bramki – technicznym strzałem popisał się Marek Jarzębak. Podłamani goście wkrótce dali sobie strzelić czwartego gola, a zdobył go Mateusz Oleksy (86 minuta). Tuż przed końcowym gwizdkiem, szczęście uśmiechnęło się dla piłkarzy z Hańczowej, którzy trafili honorowego gola. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Skład podstawowy Kolejarza Stróże:
Michał Śmigacz
Piotr Chronowski
Dawid Dynda
Dominik Gryzło
Marek Jarzębak
Mateusz Klimek (46’)
Maksymilian Lachur
Kacper Mężyk
Mateusz Oleksy
Wiktor Święs
Mateusz Ziomek

Skład rezerwowy:
Bartłomiej Kania (46’)

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

 

Translate »