Kolejarz pokonuje Sokół Stary Sącz 4:0

W sobotni poranek (tj. 3 października br.) Kolejarz Stróże po jednostronnym spotkaniu pokonał na własnym stadionie Sokół Stary Sącz 4:0. Bramki zdobywali dwukrotnie Bartłomiej Kania i Mateusz Oleksy.

Od samego początku faworytem spotkania był Kolejarz. Chociaż różnica w tabeli dzieląca obie drużyny nie była zbyt duża, gospodarze zdominowali rywala od pierwszego gwizdka sędziego stwarzając liczne sytuacje podbramkowe. Pierwszy gol padł w 24 minucie po technicznym strzale Bartłomieja Kani. Przed samym końcem pierwszej połowy zrobiło się naprawdę gorąco. Goście starali się za wszelką cenę wyrównać wynik, stworzyli kilka dobrych akcji jednak na posterunku stała mocna obrona miejscowych.

Pierwsi z szatni na drugą połowę wyszli piłkarze gospodarzy, jakby chcieli pokazać, że to oni mają więcej ochoty na grę niż rywale. W 68. minucie gry zdołali wypracować sobie stu procentową sytuacje, którą wykorzystał Mateusz Oleksy. Dziesięć minut później, w 78. minucie gry drugim swoim golem w tym meczu mógł pochwalić się Bartłomiej Kania. Przyjezdni próbowali jeszcze trafić honorową bramkę ale żadna z ich akcji nie mogła zagrozić bramce Kolejarza.
W doliczonym czasie gry po kombinacyjnej akcji piłkarzy ze stróż padł kolejny gol w wykonaniu Mateusza Oleksy. Chwilę później sędzia odgwizdał koniec meczu.

Skład podstawowy :
1.Michał Śmigacz
2.Dawid Dynda
3.Dominik Gryzło (82′)
4.Daniel Jasiński
5.Bartłomiej Kania
6.Dawid Krok (60′)
7.Maksymilian Lachur
8.Kacper Mężyk
9.Mateusz Oleksy
10.Mariusz Urban
11.Mateusz Ziomek

Skład rezerwowy : 

1.Marek Jarzębak (60′)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.