Kolejarz remisuje z Jednością Nowy Sącz

W niedzielę, tj. 20.09.2015r w ramach 7 kolejki sądeckiej A klasy na stadionie w Stróżach odbył się mecz między drużynami Kolejarz Stróże a Jedność Nowy Sącz. Pomimo zaciętej gry żadna z drużyn po zakończonym spotkaniu nie uzyskała upragnionych 3 punktów.
Mecz rozpoczął się spokojnie. Po szybkiej akcji i paru dokładnych podaniach już w 18 minucie gospodarze prowadzili 1:0. Widać było, że obie drużyny są na równie dobrym poziomie. Żadna z nich nie dawała za wygraną i nie dopuszczała przeciwników pod swoją bramkę. Mimo wielu prób zdobycia kolejnego gola do szatni po pierwszej połowie zawodnicy zeszli z wynikiem 1:0 dla Kolejarza Stróże.

W drugiej części spotkania ciągle było widać zaciętą walkę miedzy zawodnikami. Każdy z nich walczył do końca o zdobycie piłki, później o zakończenie akcji bramką, lecz to nie do końca wychodziło. Dopiero w 61 minucie meczu mogliśmy zobaczyć kolejnego gola – tym razem wpadającego niestety do bramki Kolejarza. Wynik wyrównał się na 1:1 i został utrzymany aż do końca meczu.

Kolejarz Stróże 1:1 Jedność Nowy Sącz

Drużyna gospodarzy:
Tomasz Gryboś
Paweł Jarzębak
Daniel Kamiński
Marcin Krok(46′)
Jan II Krok(58′)
Tomasz Krok
Krzysztof Pater
Bartek Petryla(76′)
Adam Radzik
Paweł Rysiewicz
Łukasz Znamirowski

Skład rezerwowy:
Piotr Gryboś(46′)
Kamil Koszyk
Szymon Mordarski(58′)
Artur Przetacznik(76′)
Robert Święs

Bramki: Bartek Petryla(18′); Sylwester Sikorski(61′)
Kartki: Krzysztof Pater(44′), Artur Przetacznik(79′); Krzysztof Fecko(25′)

Relacja z całego spotkania na Grybów24

  • Partnerzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.