Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

Kolejarz Stróże: Seniorzy pokonali Zawiszę ale Gród pokonał juniorów!

mIMG_2064

W ostatnią niedzielę, w ramach 13 kolejki sądeckiej A klasy, na stadionie w Stróżach odbył się mecz między drużynami Kolejarz Stróże a GKS Zawisza Rożnów. Po zaciętej grze, piłkarze Kolejarza zdobyli cenne 3 punkty, wygrywając 4:0.

Mimo kiepskiej pogody, kibicie nie zawiedli i licznie przybyli dopingować śpiewem i okrzykami naszych zawodników. Od początku spotkania mocno przycisnęli gospodarze, którzy starali się grać ofensywnie i spychać rywali do rozpaczliwej obrony. Wynik spotkania otworzył w 18 minucie Łukasz Znamirowski, a w 35 minucie ten sam zawodnik pewnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Pod koniec pierwszej połowy goście postraszyli jeszcze kilkoma groźnymi akcjami jednak po raz kolejny obrona Kolejarza pokazała, że jest w bardzo dobrej dyspozycji.

W drugiej części spotkania miejscowi potwierdzili swoją przewagę w meczu. Już w 56 minucie rozklepali obronę GKS-u strzelając bramkę na 3:0, a na listę strzelców wpisał się Artur Przetacznik. Kolejne minuty Kolejarz cały czas było 0 2 kroki wcześniej niż goście, którzy wręcz nie wiedzieli co się dzieje na boisku. Tylko szczęście chroniło piłkarzy Zawiszy przed utratą nawet 6 bramek.

Ostatnia, czwarta bramka padła w 78 minucie, kiedy to defensywa gości była bezsilna po strzale Artura Przetacznika. Tym samym Kolejarz Stróże zakończył spotkanie z dorobkiem 4 strzelonych bramek i żadnej straconej.