Zapraszamy

Więcej

 

Kolejarz Stróże: Seniorzy pokonali Zawiszę ale Gród pokonał juniorów!

mIMG_2064

W ostatnią niedzielę, w ramach 13 kolejki sądeckiej A klasy, na stadionie w Stróżach odbył się mecz między drużynami Kolejarz Stróże a GKS Zawisza Rożnów. Po zaciętej grze, piłkarze Kolejarza zdobyli cenne 3 punkty, wygrywając 4:0.

Mimo kiepskiej pogody, kibicie nie zawiedli i licznie przybyli dopingować śpiewem i okrzykami naszych zawodników. Od początku spotkania mocno przycisnęli gospodarze, którzy starali się grać ofensywnie i spychać rywali do rozpaczliwej obrony. Wynik spotkania otworzył w 18 minucie Łukasz Znamirowski, a w 35 minucie ten sam zawodnik pewnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Pod koniec pierwszej połowy goście postraszyli jeszcze kilkoma groźnymi akcjami jednak po raz kolejny obrona Kolejarza pokazała, że jest w bardzo dobrej dyspozycji.

W drugiej części spotkania miejscowi potwierdzili swoją przewagę w meczu. Już w 56 minucie rozklepali obronę GKS-u strzelając bramkę na 3:0, a na listę strzelców wpisał się Artur Przetacznik. Kolejne minuty Kolejarz cały czas było 0 2 kroki wcześniej niż goście, którzy wręcz nie wiedzieli co się dzieje na boisku. Tylko szczęście chroniło piłkarzy Zawiszy przed utratą nawet 6 bramek.

Ostatnia, czwarta bramka padła w 78 minucie, kiedy to defensywa gości była bezsilna po strzale Artura Przetacznika. Tym samym Kolejarz Stróże zakończył spotkanie z dorobkiem 4 strzelonych bramek i żadnej straconej.

Kolejarz Stróże – GKS Zawisza Rożnów

Skład podstawowy:

1. Tomasz Gryboś
2. Piotr Gryboś
3. Paweł Jarzębak
4. Jan  Krok
5. Rusłan Olejnik (50′)
6. Krzysztof Pater
7. Bartek Petryla
8. Adam Radzik
9. Paweł Rysiewicz
10. Robert Święs (55′)
11. Łukasz Znamirowski

Skład rezerwowy:

1. Kamil Koszyk
2. Marcin Krok (50′)
3. Artur Przetacznik (55′)

Tego samego dnia o godzinie 10:00 odbył się mecz juniorów starszych. Młodzi piłkarze polegli w wyjazdowym meczu z Grodem Podegrodzie 0:2. Bramki dla gospodarzy strzelali w 15 minucie Szymon Szabla i w 45 Konrad Ciągło. Żółte kartki obejrzeli kolejno Dominik Gryzło, Dawid Dynda, Bartłomiej Kania.

Gród Podegrodzie – Kolejarz Stróże

Skład:

Skład Podstawowy:

1 Michał Migacz
15 Piotr Chronowski (65’)
23 Dawid Dynda
10 Dominik Gryzło
8 Bartłomiej Kania
11 Dawid Krok
17 Maksymilian Lachur
4 Kacper Mężyk
9 Mateusz Oleksy
13 Mariusz Urban (46’)’
21 Mateusz Ziomek

Skład rezerwowy:

14 Mateusz Jarzębak (46’)
19 Mateusz Klimek (65’)

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

Translate »