Kolejarz znowu górą! Wygrali derby z Orłem Ptaszkowa

W niedzielę, 11 października zawodnicy Kolejarza Stróże rozegrali wyjazdowy mecz z drużyną Orzeł Ptaszkowa. Na boisku w Cieniawie ograli gospodarzy wynikiem 5:1.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15.00. Wyjątkowo tego dnia pogoda nie była przychylna dla gry, panowała niska temperatura potęgowana przez zimny wiatr. Już od pierwszej minuty meczu widać było ogromną determinacje zawodników obu drużyn. Agresywną grę temperował sędzia spotkania, który w 10 minucie żółtą kartką ukarał Adama Radzika zawodnika Kolejarza, a tylko 2 minuty później arbiter pokazał kartkę w tym samym kolorze Karolowi Kumor (Orzeł Ptaszkowa).

Worek z bramkami rozwiązał się w 28 minucie, kiedy pierwszą bramkę dla Kolejarza trafił Łukasz Znamirowski. Niestety zaraz po tym, sędzia za faul Tomasza Grybosia, który otrzymał żółta kartkę, podyktował rzut karny dla drużyny Orła. Gospodarzy wykorzystali tą szansę i wyrównali wynik na 1:1. Remisową sytuację, zmienił w 37 minucie Adam Radzik (Kolejarz Stróże) i z tym też rezultatem (2:1 dla gości) zawodnicy zeszli do szatni.

Odpoczynek pomiędzy dwoma połowami meczu, zmobilizował piłkarzy do jeszcze lepszej gry. W 53 minucie spotkania padła kolejna bramka dla Kolejarza – akcję znowu zakończył Znamirowski. Zawodnicy Kolejarza wiedzieli, że wygrana tego meczu jest im bardzo potrzebna dlatego też w 70 min. piłkę do bramki wprowadził po raz drugi w tym meczu Adam Radzik. Ostateczny wynik spotkania 5:1 ustanowił pięć minut przed końcem meczu Tomasz Krok. W drugiej połowie sędzia pokazał jeszcze 2 żółte kartki, tym razem wyłącznie dla zawodników z Ptaszkowej.

Orzeł Ptaszkowa 1:5 Kolejarz Stróże

Skład podstawowy Kolejarza Stróże:

Tomasz Gryboś
Piotr Gryboś
Daniel Kamiński
Marcin Krok
Jan ii Krok (75′)
Tomasz Krok
Bartek Pertyla(60′)
Adam Radzik
Paweł Rysiewicz
Robert Święs
Łukasz Znamirowski

Skład rezerwowy:

Kamil Koszyk
Szymon Mordarski(75′)
Artur Przetacznik(60′)

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

  • Partnerzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.