Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Seniorzy Kolejarza coraz wyżej w tabeli. Porażka Sokoła Stary Sącz!

mIMG_6047

W niedzielę na stadionie w Stróżach odbył się mecz w ramach 5 kolejki sądeckiej A-klasy. Walczyły ze sobą drużyny Kolejarz Stróże oraz Sokół Stary Sącz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla gospodarzy, co w efekcie daje im 13  punktów w tabeli.

Od samego początku rywalizacji przewagę nad przeciwnikiem miał Kolejarz Stróże. W pierwszych 15 minutach mogliśmy zobaczyć 2 strzały wpadające do bramki Sokoła za sprawą Znamirowskiego oraz Rysiewicza. Dodało to zawodnikom jeszcze więcej motywacji do walki o jak najlepszy wynik. Następne bramki trafili (po raz drugi) Znamirowski oraz Partyla. Drużyna Sokoła w trakcie meczu dawała z siebie wszytko, cały czas walczyli o jak najdłuższe utrzymanie się przy piłce. Mieli kilka bardzo dobrych sytuacji podbramkowych, jednak bramkarz Kolejarza nie dał za wygraną.

Po pierwszych 45 minutach gospodarze zeszli do szatni z wynikiem 4:0. Druga połowa meczu była również należała do Kolejarza- padły kolejne dwie bramki. Po szybkiej akcji piłkę do bramki skierował Mordarski, a chwilę później najskuteczniejszy w tym spotkaniu- Znamirowski.

Skład gospodarzy:
Koszyk Kamil
Pater Krzysztof
Kamiński Daniel
Krok Tomasz
Gryboś Piotr
Jarzębak Paweł
Radzik Adam
Rysiewicz Paweł
Petryla Bartłomiej
Znamirowski Łukasz
Szymczyk Krzysztof

Skład rezerwowy:
Gryboś Tomasz
Krok Jan
Przetacznik Artur
Kania Bartłomiej
Mordarski Szymon
Rusłan Olejnik

Kolejarz Stróże – Sokół Stary Sącz 6:0

gole: Znamirowski 5′ 31′ 87′, Rysiewicz 10′, Petryla 43′, Mordarski 75′
zmiany: Szymon Mordarski (46′), Rusłan Olejnik (46′), Jan Krok (60′), Artur Przetacznik (70′), Jarosław Szczepaniak (37′), Michał Łatka (46′), Adrian Maślanka (46′), Łukasz Wojtas (80′)

fot.Aleksandra Durlak

Relacja z całego spotkania na Grybów24

Translate »