Seniorzy Kolejarza rozgromili Świniarsko 8:1 !

Niedziela, 4 października br. przyniosła kibicom drużyny Kolejarza bardzo ciekawe widowisko. Piłkarze ze Stróż urządzili sobie prawdziwy trening strzelecki z drużyną Świniarska.

To już kolejny raz, kiedy seniorzy ze Stróż pokazali jak silną są drużyną. Kolejarz Stróże wygrał ze Świniarskiem wynikiem 8:1. Gospodarze już od pierwszej minuty byli przewodnikami tego spotkania. Po tylu wygranych meczach z rzędu można było być pewnym kolejnego zwycięstwa. W 15. minucie meczu mogliśmy zobaczyć dwie szybkie akcje, które zakończyły się dwiema bramkami. Niewątpliwie dodały one zawodnikom więcej mocy do walki, a kibiców zebranych na trybunach jeszcze bardziej zaciekawiła gra. Tylko 5 minut później padł kolejny strzał, tym razem akcję zakończył Paweł Jarzębak. Tuż przed przerwą goście zmobilizowali się, do bramki Kolejarza wpada pierwszy gol dla Świniarska.

Po 10 minutach odpoczynku obie drużyny weszły na boisko z nowym zapałem do gry. Piłkarze ze Stróż widząc swoją przewagę na boisku ostro wzięli się do pracy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Do bramki gości wpadała bramka za bramką, a uśmiechy na twarzach zawodników mówiły kibicom wszystko – pomimo zmęczenia, chcieli więcej! W 70. minucie byliśmy pewni wygranej, a kolejne trafienia upiększały tylko całe spotkanie. I tak oto po 90. minucie gospodarze zeszli z boiska z wynikiem 8:1. Drużyna Kolejarza zdobyła kolejne 3 punkty, pokazując że nadal jest najlepsza w grupie.

Kolejarz Stróże 8:1 Świniarsko

Skład gospodarzy:
Tomasz Gryboś (46′)
Paweł Jarzębak
Daniel Kamiński
Marcin Krok (35′)
Jan II Krok (70′)
Tomasz Krok
Krzysztof Pater
Bartek Petryla
Paweł Rysiewicz
Robert Święs (35′)
Łukasz Znamirowski

Skład rezerwowy:
Piotr Gryboś
Kamil Koszyk (46′)
Szymon Mordarski (35′)
Artur Przetacznik (70′)
Adam Radzik (35′)
Krzysztof Szymczyk

Bramki: Łukasz Znamirowski 15′, 73′, 86′,  Jan ii Krok 15′,  Paweł Jarzębak 25′, Bartek Petryla 68′,  Artur Przetacznik 81′, 89′; Marcin Bugajski 40′

Kartki: Szymon Mordarski (żółta), Krzysztof Pater (żółta), Dawid Pacholarz (żółta), Jakub Bodziony (żółta -> czerwona)

 

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

  • Partnerzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.