Victoria Victorii w Stróżach. Kolejarz bez punktów!

W niedzielę, 18 października br. na stadionie w Stróżach odbył się mecz pomiędzy drużynami Kolejarz Stróże i Victoria Witowice Dolne. Niestety po trudnym meczu to właśnie zespół gości wyjechał z 3 punktami.

Od początku było wiadome, że to będzie trudny pojedynek, szybkie akcje i jeszcze szybsze podania. Miało to odbicie w 9 min spotkania, kiedy wpadła pierwsza bramka dla gości a trafił ją Mateusz Grabarczyk. Kilka minut później, kolejarz nie chcąc być dłużny przeciwnikowi wyrównał dzięki akcji Znamirowskiego wynik na 1:1. W podobnym stylu przebiegały kolejne minuty, bramka za bramkę, jednak tuż przed przerwą to drużyna gości schodziła z jednym golem więcej od Kolejarza (3:2). Pierwsza połowa przyniosła jedną zmianę zamiast Roberta Święsa wszedł Paweł Jarzębak.

Już na samym początku drugiej 45-minutowej części gry w drużynie Kolejarza zachodzi zmiana, wchodzi Gryboś za Kanię. Napięta atmosfera na boisku udzieliła się także kibicom, którzy cały czas dopingowali swoich ulubieńców. Zawodnicy nerwowo wymieniali pomiędzy sobą piłkę, a kibice bezustannie obserwowali to co dzieje się na boisku, nie odrywając wzroku od swojej drużyny. W 61 minucie po raz trzeci dochodzi do remisu. Radość nie trwa zbyt długo ponieważ 5 minut później Victoria Witowice Dolne pokazuje, że jest silnym przeciwnikiem i za sprawą Krzysztofa Mikulca wychodzi na prowadzenie. Ostatnie 20 minut meczu przyniosły jeszcze dwie bramki, po jednej dla każdej z zespołów. Tym samym pojedynek zakończył się wynikiem 5:4 dla Victorii Witowice Dolne. Tym samym Kolejarz spada na 3 miejsce w tabeli i jest to pierwszy przegrany mecz w tym sezonie. Strzelcem wszystkich goli dla gospodarzy był Łukasz Znamirowski.

Kolejarz Stróże 4:5 Victoria Witkowice Dolne

KOLEJARZ STRÓŻE

Trener  Zagórski Marek

Skład podstawowy

Kamil Koszyk
Daniel Kamiński (62’)
Bartłomiej Kania (46’)
Jan II Krok (68’)
Tomasz Krok
Krzysztof Pater
Bartłomiej Petyla
Adam Radzik
Paweł Rysiewicz
Robert Święs (21’)
Łukasz Znamirowski

Skład rezerwowy

Tomasz Gryboś
Piotr Gryboś (46’)
Paweł Jarzębak (21’)
Marcin Krrok
Szymon Mordarski (62’)
Rusłan Olejnik
Artur Przetacznik (68’)

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

  • Partnerzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.