Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

04.10.2015 – VI Piłkarski Memoriał im. Maksymiliana Kumorkiewicza – GORLICE

Turnieje zostanie rozegrane na stadionie sportowym

im. Maksymiliana Kumorkiewicza przy ul. Sienkiewicza 15 w Gorlicach  /boisko o naturalnej nawierzchni/ 

WPISOWE: 250 ZŁ    (25 zł od osoby) 

ZBIÓRKA W GORLICACH: 08:20

System Rozgrywek:

– Każdy z każdym

– Drużyna występuje w składach 7 osobowych

 /6 + bramkarz/, zmiany hokejowe,

– Zespół może liczyć maksymalnie 12 zawodników,

zgłoszonych na liście startowej w dniu turnieju

– Wymiary boiska  ok. 50x27m

– Czas gry: 1×12 min.

3 GODZ. 8:45 UNIA TARNÓW 3

KOLEJARZ STRÓŻE

7 GODZ. 9:15

KOLEJARZ STRÓŻE

3

LIMANOVIA

10 GODZ. 9:45 GLINIK I 2 KOLEJARZ STRÓŻE

 

13 GODZ. 10:15 KOLEJARZ STRÓŻE 1 SANDECJA NOWY SĄCZ
20 GODZ. 11:00 KOLEJARZ STRÓŻE 2

GOL NAWOJOWA

24 GODZ. 11:45 BARDOMED KROSNO 3 KOLEJARZ STRÓŻE
27 GODZ. 12:15 KOLEJARZ STRÓŻE 4 DUNAJEC
  1. GLINIK
  2. DUNAJEC NOWY SĄCZ
  3. BARDOMED KROSNO
  4. UNIA TARNÓW
  5. KOLEJARZ STRÓŻE
  6. GOAL NAWOJOWA
  7. MKS LIMANOVIA
  8. SANDECJA

 

 KADRA:

1. Biel Kacper

2. Dyrek Kacper

3. Gryzik Dariusz

4. Gryzło Dawid

5. Góra Piotr

6. Niepsuj Karol

7. Przetacznik Kacper

8. Sekuła Hubert

9. Sola Michał

10. Stach Krzysztof

11. Wojtas Piotr

12. Matusik Dawid

w KADRZE 2008 (Mariusz Merklinger, Paweł Zwoliński – na turnieju):’

ZBIÓRKA:

1. Biskup Karol

2. Gargas Szymon

3. Gryboś Kamil

4. Michalik Miłosz 1

 

Translate »