Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

19.03.2016 – CHEŁMIEC CUP

Data: 19.03.2016

Miejsce: hala w Piątkowej

System gry: 4+1

Czas gry: 10 min.

13:00 – rozpoczęcie turnieju, prezentacja drużyn.

13:20 – rozpoczęcie meczów fazy grupowej

GRUPA  A

  1. Akademia Kolejarz Biali
  2. AS Grizzlies II
  3. Helena Nowy Sącz
  4. AP Chełmiec

I mecz – Kolejarz Biali….. –…… AS Grizzlies II
II mecz – Helena Nowy Sącz ….. –…… AP Chełmiec
III mecz – Kolejarz Biali…… – ….. Helena Nowy Sącz
IV mecz – AS Grizzlies II…… – …… AP Chełmiec
V  mecz – Akademia Kolejarz ……. – ……. AP Chełmiec
VI mecz – AS Grizzlies II …..– ……. Helena Nowy Sącz

GRUPA B

  1. AP Mam Talent Limanowa
  2. AS Grizzlies I
  3. Akademia Kolejarz Czerwoni
  4. Dunajec Nowy Sącz

I mecz – AP Mam Talent….. – …….AS Grizzlies  I
II mecz – Kolejarz Czerwoni…… –…… Dunajec N. Sącz
III mecz – AP Mam Talent…… –…… Kolejarz Czerwoni
IV mecz – AS Grizzlies I…… – ……Duanjec N. Sącz
V mecz – AP Mam Talent……. – ……. Duanjec N. Sącz
VI mecz – AS Grizzlies I …… – …….. Kolejarz Czerwoni

Mecze o miejsca:

XIII mecz – I półfinał (I A – II B)
XIV mecz – II półfinał( II A – I B)
XV mecz – o miejsce 7 – 8
XVI mecz – o miejsce 5-6
XVII mecz – o 3-4 miejsce
XVIII mecz – FINAŁ

KADRA NIEBIESKA (BIAŁA) – (rozgrywają swoje mecze w strojach treningowych)

  1. Kacper Biel
  2. Piotr Góra
  3. Dariusz Gryzik
  4. Piotr Wojtas
  5. Karol Niepsuj
  6. Kacper Przetacznik
  7. Krzysztof Stach
  8. Dawid Gryzło

KADRA CZERWONA:

  1. Dawid Matusik
  2. Arkadiusz Cetnarowski
  3. Bartłomiej Szura
  4. Kacper Dyrek
  5. Karol Biskup
  6. Michał Sola
  7. Adrian Wojtarowicz
  8. Michał Wysopal
  9. Jakub Sekuła

 

Translate »