Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

19.06.2016 – GARBARNIA KRAKÓW

MIEJSCE I TERMIN

Centrum Sportu i Kultury Sidzina ul. Działowskiego 1 30-399 KrakówCentrum Sportu i Kultury Sidzina ul. Działowskiego 1 30-399 Kraków

System Rozgrywek:

Faza grupowa: gramy w systemie „każdy z każdym” 1×17 minut bez zmiany stron i bez zatrzymywania czasu (wyją- tek stanowi decyzja sędziego). Każda drużyna rozegra 5 spotkań. Zespoły, które zajmą pierwsze trzy miejsca z każ- dej grupy awansują do Ligi Mistrzów (6 drużyn). Zespoły, które zajmą miejsca 4 – 6 w swoich grupach awansują do Ligi Europy (6 drużyn). Faza grupowa wyłoni odpowiednie miejsca. Powstaną 2 grupy: Liga Mistrzów (6 drużyn) Liga Europy (6 drużyn) Faza finałowa: gramy w systemie „każdy z każdym” 1×17 minut bez zmiany stron i bez zatrzymywania czasu (wyją- tek stanowi decyzja sędziego). Każda drużyna w fazie finałowej rozegra 3-4 mecze.

Zasady Ogólne:

a) Podczas turnieju każda drużyna rozegra 8-9 spotkań b) Drużyna występuje w składach siedmioosobowych /6 + bramkarz/, zmiany hokejowe c) Piłka zagrana do swego bramkarza nie może być złapana w ręce tylko wybita nogą lub głową, w przeciwnym wypadku – rzut wolny pośredni z linii pola bramkowego. d) Rzuty z autu wykonywane są nogą, (brak możliwości zdobycia bezpośrednio gola), odległość przeciwnika od zawodnika wykonującego rzut wynosi 5m e) Wznowienie gry od bramki: bramkarz wprowadza piłkę nogą do połowy boiska bądź poprzez wyrzut piłki rękoma f) Zespół może liczyć maksymalnie 12 zawodników + Trener i Kierownik. g) Wymiary boiska 50 x 25 m h) Zespoły występują w jednolitych strojach i) Każdy zespół posiada Trenera/Opiekuna na czas turnieju, który odpowiada za zachowanie i bezpieczeństwo swojego zespołu j) Każdy zespół otrzyma od organizatora opiekuna drużyny k) Na boisku mogą przebywać wyłącznie osoby posiadają- ce identyfikator ( nie dotyczy zawodników ) l) Zawody będą rozgrywane piłką nożną nr 4 m) Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni i zagubione w czasie turnieju

KOSZT: 50 ZŁ