Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

29.06.2016 – DUNAJEC NOWY SĄCZ

Szkółka piłkarska MUKS „Dunajec” Nowy Sącz serdecznie zaprasza szanownych trenerów wraz ze swoimi piłkarzami na cykl turniejów „KIDS SUMMER CUP” 2016
Miejsce: boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią przy Instytucie Kultury Fizycznej PWSZ w Nowym Sączu, ul. Kościuszki 1
System gry: 5+1 , 15 min
KOSZT: 20 ZŁ

KADRA:

  1. Kacper Biel
  2. Karol Biskup
  3. Karol Dziedziak
  4. Dawid Gryzło
  5. Dariusz Gryzik
  6. Piotr Góra
  7. Karol Niepsuj
  8. Dawid Matusik
  9. Kacper Przetacznik
  10. Bartłomiej Szura
  11. Piotr Wojtas
  12. Adrian Wojtarowicz
GRUPA A
MUKS Dunajec I (RS)
Akademia GOAL
UKS Muszynianka
Akademia Kolejarz
Akademia Sandecja II
MUKS Dunajec III(PZ)
GRUPA B
MUKS Dunajec II (MM)
Akademia Sandecja I
LUKS Skrzyszów
MUKS Halny Kamienica
MUKS Dunajec IV (RS)
KS Koszyce
9:10
MUKS DUNAJEC I (RS) 1-2 (A) AKADEMIA GOAL
9:10
UKS MUSZYNIANKA 3-4 (A) AKADEMIA KOLEJARZ
9:10
AKADEMIA SANDECJA II 5-6 (A) MUKS DUNAJEC III (PZ)
9:30
MUKS DUNAJEC II (MM) 1-2 (B) AKADEMIA SANDECJA I
9:30
LUKS SKRZYSZÓW 3-4 (B) MUKS HALNY KAMIENICA
9:30
MUKS DUNAJEC IV (RS) 5-6 (B) KS KOSZYCE
9:50
MUKS DUNAJEC I (RS) 1-3 (A) UKS MUSZYNIANKA
9:50
AKADEMIA GOAL 2-5 (A) AKADEMIA SANDECJA II
9:50
AKADEMIA KOLEJARZ  4-6 (A) MUKS DUNAJEC III (PZ)
10:10
MUKS DUNAJEC II (MM) 1-3 (B) LUKS SKRZYSZÓW
10:10
AKADEMIA SANDECJA I 2-5 (B) MUKS DUNAJEC IV (RS)
10:10
MUKS HALNY KAMIENICA 4-6 (B) KS KOSZYCE
10:30
MUKS DUNAJEC I (RS) 1-4 (A) AKADEMIA KOLEJARZ
10:30
AKADEMIA GOAL 2-6 (A) MUKS DUNAJEC III (PZ)
10:30
UKS MUSZYNIANKA  3-5 (A) AKADEMIA SANDECJA II
10:50
MUKS DUNAJEC II (MM) 1-4 (B) MUKS HALNY KAMIENICA
10:50
AKADEMIA SANDECJA I 2-6 (B) KS KOSZYCE
10:50
LUKS SKRZYSZÓW 3-5 (B) MUKS DUNAJEC IV (RS)
11:10
MUKS DUNAJEC I (RS) 1-5 (A) AKADEMIA SANDECJA II
11:10
AKADEMIA GOAL  2-4 (A) AKADEMIA KOLEJARZ
11:10
UKS MUSZYNIANKA 3-6 (A) MUKS DUNAJEC III (PZ)
11:30
MUKS DUNAJEC II (MM) 1-5 (B) MUKS DUNAJEC IV (RS)
11:30
AKADEMIA SANDECJA I 2-4 (B) MUKS HALNY KAMIENICA
11:30
 LUKS SKRZYSZÓW 3-6 (B) KS KOSZYCE
11:50
MUKS DUNAJEC I (RS) 1-6 (A) MUKS DUNAJEC III (PZ)
11:50
AKADEMIA GOAL 2-3 (A) UKS MUSZYNIANKA
11:50
AKADEMIA KOLEJARZ  4-5 (A) AKADEMIA SANDECJA II
12:10
MUKS DUNAJEC II (MM) 1-6 (B) KS KOSZYCE
12:30
AKADEMIA SANDECJA I 2-3 (B) LUKS SKRZYSZÓW
12:30
MUKS HALNY KAMIENICA  4-5 (B) MUKS DUNAJEC IV (RS)
Faza Play-off:
Godzina
Boisko
Mecz
Wynik
12:50
Mecz o 11. miejsce
6(A)- 6(B)
12:50
Mecz o 9. miejsce
5(A)- 5(B)
12:50
(F1)Miejsca 5-8
3(A)- 4(B)
13:10
(F2)Miejsca 5-8
4(A)- 3(B)
13:10
½ finału
1(B)- 2(A)
13:10
½ finału
1(A)- 2(B)
13:30
Mecz o 7. msc
Przegrani z meczy F1 i F2
13:30
Mecz o 5. msc
Wygrani z meczy F1 i F2
13:30
Mecz o 3. msc
Przegrani z ½ finału
13:50
Finał
Wygrani z ½ finału
14:10
ZAKOŃCZENIE
Translate »