Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

Akademia Kolejarz czwarta w Tarnowie

mDSC_7694

W sobotę, 28 listopada br. w tarnowskiej hali sportowej „Jaskółka” odbył się turniej piłkarski rocznika 2007, w którym udział wzięli reprezentanci Akademii Kolejarz.

Mimo zimowej pory i chłodnej aury podopieczni szkółki piłkarskiej ze Stróż nie rezygnują z intensywnego treningu oraz udziału w turniejach. Poprzedni weekend był okazją do zmierzenia się w Tarnowie z takimi zespołami jak: Unia Tarnów, Stal Mielec, Elita Brzesko, Radłovia Radłów, Tarnowska Akademia Piłkarska (TAP). Po kilku godzinach intensywnych rozgrywek, podopieczni ale i trenerzy Akademii Kolejarz mogli być dumni z osiągniętych wyników. W końcowym rankingu uplasowali się na czwartym miejscu, a do drugiego miejsca zabrakło tylko jednego punktu. Młodzi piłkarze ze Stróż mogli się także poszczycić wyróżnieniami oraz nagrodami indywidualnymi. Otrzymali je m.in.: Kacper Biel za najlepszego bramkarza turnieju, Dawid Gryzło za najlepszego zawodnika turnieju a także Karol Niepsuj za wyjątkowy styl i zastosowanie stricte technicznych aspektów gry. Warto podkreślić, że drużyna Akadami strzeliła podczas turnieju największą ilość bramek.

Punktacja końcowa:

  1. ELITA BRZESKO – 17 pkt
  2. UNIA TARNÓW NIEBIESKA – 14 pkt
  3. STAL MIELEC – 14 pkt
  4. AKADEMIA KOLEJARZ STRÓŻE – 14 pkt
  5. TAP TARNÓW – 7 pkt
  6. STAL II MIELEC- 6 pkt pkt
  7. RADŁOVIA RADŁÓW – 5 pkt
  8. UNIA TARNÓW BIAŁA – 1 pkt

– W ostatni weekend listopada trzy zespoły z Akademii Kolejarz uczestniczyły w turniejach piłkarskich w: Tarnowie, Rytrze i Kryspinowie. Mój rocznik 2007 skorzystał z zaproszenia Unii Tarnów, gdzie na hali sportowej „ Jaskółka” rozgrywaliśmy mecze z gospodarzami czyli Unią Tarnów, Stalą Mielec, Elitą Brzesko, Radłovią oraz Tarnowską Akademią Piłkarską. Uważam, że był to jeden z lepszych naszych turniejów w jakich braliśmy udział w ostatnim czasie. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Już po pierwszej konfrontacji byli drużyną dominującą w turnieju, niemal pod każdym względem piłkarskim. Bardziej niż sam wynik cieszy nas gra i podejście chłopców, którzy chcą być profesjonalnymi piłkarzami i tym samym widać było ich ogromne zaangażowanie. Wiedzieli jak wykorzystać sytuację by być dużo lepszym od przeciwnika. Coraz częściej słyszymy od innych trenerów jak i zawodników, że nasz zespół traktowany jest jako mocny i trudny przeciwnik – podsumował turniej Stanisław Szpyrka koordynator Akademii Kolejarz.

fot. Krzysztof Gryzło

Pełna fotorelacja ze spotkania na Grybów24.pl

Translate »