Młodzi piłkarze regenerują swe siły na basenie (TV)

Zgodnie z zapowiedziami, dyrekcji zintegrowanej szkoły piłkarskiej Akademia Kolejarz w Stróżach oraz koordynatora akademii, młodzi piłkarze szkolący się w Stróżach dwa razy w miesiącu swoje siły regenerują na basenie, w jacuzzi oraz saunie należącej do Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. O. Pio. Więcej

Zapisz swoje dziecko do naszej Akademii Tańca

Akademia Tańca Kolejarz prowadzi obecnie zajęcia dla dwóch grup wiekowych: 5-8 lat oraz 9-12 lat. W planach jest jednak utworzenie grup dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Lekcje tańca odbywają się w każdą środę, w sali do ćwiczeń Siłowni Infinity w Grybowie (ul. Kościuszki 14). Zapraszamy Więcej

 

16.04 – 11.06.2016 – DEICHMANN


 MINIMISTRZOSTWA DEICHMANN 2016

KATEGORIA WIEKOWA U-9

NAZWY DRUŻYN

I. SZWECJA

  1. Dawid Matusik
  2. Arkadiusz Cetnarowski
  3. Jakub Blicharz
  4. Adrian Wojtarowicz
  5. Jakub Sekuła
  6. Michał Wysopal
  7. Dawid Skrabski
  8. Miłosz Michalik
  9. Kacper Nowak
  10. Bartłomiej Igielski

ASYSTENT: Tadeusz Michalik

II. MACEDONIA

  1. Kacper Biel
  2. Karol Biskup
  3. Dariusz Gryzik
  4. Piotr Góra
  5. Karol Niepsuj
  6. Kacper Przetacznik
  7. Krzysztof Stach
  8. Piotr Wojtas
  9. Hubert Sekuła
  10. Bartłomiej Szura

ASYSTENT: Tomasz Szura

SYSTEM GRY: 5+1, CZAS GRY: 20 min. (10 min. x 2)

TERMINY ROZGRYWEK:

12.06

1/32 – 08:00 – 08:25 – Szwecja – Czechy

1/16 – 09:30 – 09:55 – Holandia – Macedonia

29.05

11:45 – 12:10 – Macedonia – Szwajcaria (boisko fioletowe) – MT

13:00 – 13:25 – Macedonia – Portugalia (boisko pomarańczowe) – MT

13:00 – 13:25 – Szwecja – USA (boisko niebieskie) – MT

13:50 – 14:15 – Paragwaj – Szwecja (boisko pomarańczowe) – MT

14:15 – 14:40 – Macedonia – Meksyk (boisko zielone) – MT

14:40 – 15:05 – Argentyna – Szwecja (boisko pomarańczowe) – MT

 

 

 

22.05

14:15 – 14:40 – Szwecja – Albania (boisko niebieskie)

14:40 – 15:05 – Chorwacja – Macedonia  (boisko fioletowe) – MECZ TOWARZYSKI

15:05 – 15:30 – Kanada – Szwecja (boisko zielone) – MECZ TOWARZYSKI

15:30 – 15:55 – Brazylia – Macedonia (boisko niebieskie)

16:20 – 16:45 – Macedonia – Kanada (boisko niebieskie) – MECZ TOWARZYSKI

15.05

12:20 – 12:45 – Macedonia  – Bahamy (boisko niebieskie)

13:10 – 13:35 – Macedonia – Urugwaj (boisko białe)

13:10 – 13:35 – Anglia – Szwecja (boisko zielone) – MECZ TOWARZYSKI

14:00 – 14:25 – Włochy – Macedonia (boisko fioletowe)

14:25 – 14:50 – Szwecja – Szwajcaria (boisko fioletowe)

14:50 – 15:15 – Macedonia – Anglia (boisko zielone)

15:15 – 15:40 – Ghana – Szwecja (boisko zielone)

16:05 – 16:30 – Norwegia – Szwecja (boisko czerwone)

07.05

14:30-14:55 – Portugalia –  Macedonia  (boisko żółte)

15:20-15:45 – Macedonia – Irlandia (boisko białe)

15:20-15:45 – Szwecja – Francja (boisko pomarańczowe)

16:10-16:35 – Macedonia – Finlandia (boisko żółte)

16:35-17:00 – Szwecja – Chorwacja (boisko niebieskie)

17:25-17:50 – Hiszpania – Szwecja (boisko niebieskie)

17:25-17:50 – Brazylia – Macedonia (boisko białe)

17.04

11:25 – 11:50 – Macedonia – Kanada (boisko czerwone)

12:40 – 13:05 – Macedonia – Nigeria (boisko czerwone)

13:30 – 13:55 – Grecja – Macedonia (boisko czerwone)

15:40 – 16:05 – Szwecja – Kamerun (boisko niebieskie)

16:30 – 16:55 – Szwecja – Japonia (boisko pomarańczowe)

17:20 – 17:45 – Szwecja – Niemcy (boisko brązowe)

18:10 – 18:35 – Holandia – Szwecja (boisko niebieskie)

Translate »